Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik az erősebb,...

Szerintetek melyik az erősebb, vagy jobb kerékpár?

Figyelt kérdés

Nagy súlyú magas embernek melyik lenne a jobb kerékpár?

Egyik acélvázas, de az kicsit vékonyabbnak tűnik, a nagyobb pedig alu, de oda az van írva hogy az 130kg-ot simán elbír, de ennél amúgy kicsit nagyobb súlyú az illető.

[link]


[link]



#kerékpár #trekking #MTB #hegyi kerékpár #Nagy súlyhoz kerékpár
jún. 27. 08:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még egy gyors kérdés...egyik kerékpárnál azt írja a felnihez, hogy "dupla alumínium"...az ugyanaz mint a dupla falú? Bocsánat, ennyire nem vagyok benne jártas
jún. 27. 19:53
 12/16 MGéza ***** válasza:

Valószínűleg igen. Ez egy cross-trekking, hamarjában ezt találtam, példa, nagyjából még a méret is jó lehet, hasonlóban gondolkodnék:

[link]

jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
jún. 27. 20:06
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
szobabicikli
jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Huh, hát ennyire alsópolcos biciklinek látszó tárgyakat én nem mernék megvenni.

Volt nekem is olcsóbb, áruházi sajátmárkás biciklim. Pont akkoriben voltam 138 kg. Elbírt, nem esett szét, vagy nem tört szét alattam.

Tavaly vettem egy szintén messze nem felsőkategóriás biciklit 500-ért. De itt már azt is lehulladékozták. Most 110-115 kg körül vagyok. Napi munkaábajárásra használom szintén 5+5 km-re városon belül. + hétvégéken a város körül, de max földúton 40-50 km-ekre. Eddig a legkisebb jelét sem látom, hogy megviselné a súlyom.

Persze nem azt írom, hoyg ennyiért kell feltétlenül venned. De a komponensekből ne legyen ennyire no-name. Eleinte lehet hogy nagyobb beruházás, de ha nem csak fél-egy évre kell, akkor hosszú távon ez lesz az olcsóbb.

jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
pár éve összeraktam egy bringát, legolcsóbb alkatrészekből amit találtam. így lett 300. :)
tegnapelőtt 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!