Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 6 éves gyerek nem tud biciklizni?

6 éves gyerek nem tud biciklizni?

Figyelt kérdés
Már mindenki tud a nagycsoportban. Lesz nyáron 1 hetes tábor ahová megy és biciklizni is fognak. Egyszerűen nem tudok vele mit csinálni, folyton leugrik róla, még addig sem tudok vele eljutni, hogy fogjam és szaladjak mellette. Már ha mondom, hogy gyerünk ki kicsit biciklizni elkezd bőgni hányásig. Tudom, hogy az lenne a legjobb ha nem erőltetném, de így csak neki lesz égő. Ősszel iskolába megy, oda már muszáj lenne biciklivel járni, mert gyalog messze van.

#Kerékpározás, biciklizés,
jún. 18. 12:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Egyébként volt futó biciklije is meg kisebb bicikli pótkerékkel, de 2x ha ráült mindkettőre..egyszerűen nem érdekli.
jún. 18. 12:45
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Pótkerék?
jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
20+ évesen tanultam meg, és akkor mi van? Társadalmi elvárás, és akkor tudnia kell? Nem egyúttal magamat is védem, de majd megtanul, ha akar, ha lesz megfelelő motiváció. Leírtad, nem érdekli, mégis erőlteted. Akkor ne menjen abba a táborba, vagy mondd neki, hogy hogy ott muszáj tudni, és döntse el, megéri-e megtanulni miatta, mert csak akkor mehet. Iskolába pedig járjon akkor gyalog, majd ha megunja a sétát, megtanul.
jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőlteted, azzal csak azt éred el, hogy az egészet megutálja egy életre. Írasd be olyan táborba, ahol nem elvárás a bringázás, majd ha később kedvet kap és megtanul bicajozni, akkor mehet olyan táborba is, ahol elvárás.
jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hát nem... Mondjuk az iskolába járás miatt az szívás lesz, de ha erőletetd az meg csak rosszabb. Ha szerencséd van, akkor a táborban majd kedvet kap hozzá amikor látja hogy a többi gyerek mennyir élvezi. Szóval mindenképp menjen el a táborba, a pedagógusok megfelelően kezelik majd a helyzetet. Lehet pont ez hozza majd az áttörést. :)
jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva, ha ennyire nem tud biciklizni, SEMMI ESETRE sem küldeném ösztöl azzal iskolába, így ugyanis a balesetet elöre lehet borítékolni.


Másrészt nem értem, mért erölteted, nem kell mindenkinek tudni biciklizni, de így meg a gondolatát is megutálja. (Pontosabban már MOST utálja az egészet!) Inkább azt kellene kideríteni, miért kezd sírni már a gondolatától is, valami garantáltan van a háttérben, ha más nem, a te eröszakoskodásod

jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy utoljára az apja már elég durván erőltette neki. Ma rávettem én, kicsit gyakoroltunk, örült is utána, hogy már elengedtem és úgy ment kicsit, csak túl meleg van.
jún. 18. 18:28
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

"apja már elég durván erőltette"


Ezek szerint te vagy az anyja, ugye?

Túl erős volt az elvárás, a megfelelési kényszer?


Nincs túl meleg, ha gurul, akkor a menetszél már hűsíti.

Hol tanítod és hogyan?

jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

8+


Nevelőapja is lehetsz, ezért kérdeztem, hogy az anyja vagy-e.


Te, ti szoktatok biciklizni?

jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Anyja. Egyenlőre csak az udvaron a füvön.
jún. 18. 21:03
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!