Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéstől lehet kisebb a...

Biciklizéstől lehet kisebb a fenekem?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje mindenhova biciklivel járok, munkába is. Nem az alföldön lakom, vannak elég rendes emelkedők is erre.

Azt vettem észre, hogy bár a mérleg szerint nem fogytam, mégis a nadrágjaim a fenekemen, csípőmnél bővebbek lettek, mint korábban voltak. Ez lehet a biciklizéstől?


jún. 7. 12:54
 1/7 tothp ***** válasza:
63%
Ha a mozgásod rendszeres és "más", mint, amit azelőtt csináltál, simán lehetnek ilyen-olyan látványos változások. Én középiskolás koromban az elsős bringás szezonban egy nyári szünet alatt combosodtam ki annyira, hogy az évzáróra vett ünneplőgatyát szeptemberben nyugdíjazni kellett.
jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Inkább izom növekedés tapasztalható nem csökkenés.
jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:
39%
Ha volt úszógumid, magyarán volt zsír amitől meg tudtál szabadulni, akkor igen. Nálam is először onnan ment le. Izomsabb annyira hogy az testformában is megmutatkozzon csak nagyon intenzív kerekezéstől leszel.
jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, elég dagadt voltam. Nem pár hónap után vettem észre, inkább pár év.
jún. 7. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az nem, de melled nem lesz.
jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy zsírból fogytál, de valamennyit izmosodtál is és azért nem mutatja a mérleg, így lehet kisebb, igen. Akik sportszerűen bringáznak azok kiizmosodnak és ettől inkább nagyobb lesz, de a leírásod alapján te nem ebbe a kategóriába tartozol.
jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok...
jún. 8. 13:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!