Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 100-200ezres kategóriában...

100-200ezres kategóriában olcsóbb aluváz-karbonvilla kombó vagy drágább karcos, de fullkarbon?

Figyelt kérdés
Outiban kellene dönteni, de súlyban mindkettő 9 körül van.

2023. máj. 8. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Inkább a karcos de full karbon. Az csak esztétikai probléma, az alu meg kényelmetlen.
2023. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem sok az a 9kg? Más alu/karbon kombónál mérnek akár 7kgt is.
2023. máj. 8. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 10 kiló alatt van egy bringa, az már teljesen jó. Meg nem tudom még mit akarsz ennyire olcsón. Ha 7 kilós carbon bringát szeretnél, akkor szánj rá több pénzt.
2023. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a váz anyaga alapján döntenék. Ilyen áron valami jó régi karbon vázas bringa lehet.

Ebben az árkategóriában 9 kg nagyon jó. Ami 7 kg, az többször ennyibe kerül, és nem biztos, hogy érdemes napi használatra ilyet venni, mert lehet kisebb a teherbírása egyes alkatrészeknek.

2023. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:
9kg egy full karbon bringa? Nem csak a váz, de a kerék, hajtás, 1X1X/2X10 sem mindegy, hajtás is lehet karbon, nyeregcső, stucni, kormány, ezek mind-mind súlytényezők.
2023. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi esélyed van kb. 100-200 között találni full karbon bringát, ami használható is, mint a lottó megnyerésének. Legfeljebb valami előző generációs Tiagrát max, amin rajt maradt a karbon villa...
2023. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a régi karbonváz miért probléma? Jobban amortizálódik az alunál?
2023. máj. 9. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal jobban, egy régi karbonnál egy újabb alu sokkal jobb, sőt, akár könnyebb is.

Megjelenhetnek rajta repedések, nem tudod az előző tulajok hogy használták, hova csapták oda, én nem mernék ráülni, hogy esetleg 60-nál egy kátyúban véletlenül szétrobbanjon alattam.

2023. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!