Miért mondják, hogy nincs a nagyobb súlyú emberek számára kerékpár, mikor igenis van?
150 kg-van bringa nem megy nagyon. :)
Értem az örömödet, de amikor 10 kg felesleg van rajtam, már akkor is alig megy a bringa.
Ha 150 kg vagy, akkor nyilván nem fogod 1000 wattal tépni a bringát és terepen sem úgy mész, mint egy rutinos montis. Sőt, nem is nagyon mész komolyabb terepre, mert 150 kilót nem könnyű felvinni a hegytetőre.
De abban biztos lehetsz, hogy hamarabb fognak kopni minden a bringán. 150 kg megállításához sokkal több energia kell, mint 60-70 kg megfogásához.
"nem is nagyon mész komolyabb terepre, mert 150 kilót nem könnyű felvinni a hegytetőre."
Erre nincsenek hegyek, a terepet úgy értettem, hogy föld út, hepe-hupás kátyús erdő.
Nyilván nem tudok annyira tekerni, mint aki rendszeresen sportol vagy fittebb, de nem 10km/h-val gurulok.
Inkább a tartóssággal lesznek bajok.
Azért mondjak hogy nincs mert az alkatrészek ugyan bírják de nem erre tervezték őket.azaz nem 150 kiló általi kiképzésre.
Az én bringám max100kilos ridert bírel. Elbír többet is de már nem tudna olyan hatékonyan müködni. A fékek jobban kopnak. A gumi terhelése is nagyob. A lengés csillapitok is jobban vannak terhelve. A vége az,hogy nem rendeletetésszerűen van használva ezért a garancia ugrik.
Ezt nem szeretik meglépni a forgalmazók mert egy esetleges taknyolás és sérülést hosszas jo procedura követhet...ami után ha veszetsz akkor mindenkit kur-vaanyázol,csak a sulyodat nem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!