Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Támogatnád a párodat hogy...

Támogatnád a párodat hogy kerékpárt vegyen?

Figyelt kérdés

Kapott 2éve egy nagyon jó állapotú bicajt szülinapjára. Arra a pár alkalomra amire használná az új kidobott penz lenne. Mikor megkapta látszott rajta h nem igazán tetszik neki.


Mindent kitalált h kicsi , meg kényelmetlen stb, azért nem használja.

800méterre van a munkahelye oda is kocsival megy ( még csak gyalog se ha már annyira mozogni akarna)


Előtte tesóm biciklijét kerte kölcsön ritkán, ami nagyobb,azt egészen szerette. Most úgy alakult hogy tesóm odaadná neki felújítva , de erre kitalálta h az se igazán jó, meg apja már rég venni akart neki..(csak h volt ez a kicsi biciklije azt mondta ne vegyen.)


Amúgy 150cm és 65kg, rövid a lábai.

24es volt amit kapott és az eladó azt mondta a 26os a jó ahhoz a magassághoz. De még erre a kis távra se használta..


2022. márc. 28. 17:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

AZ tökéletesen érthetö, hogy a "kapott" biciklit nem használja, ha neki nem kényelmes. (Ezért hülyeség másnak venni biciklit, mert csak az tudja eldönteni, hogy megfelelö, kényelmes-e, akié lesz!) A 24-es bicikli meg tényleg kicsi egy 150 cm-es valakinek - én is ekkora vagyok.

A testvéred "felújított" biciklije is érthetö módon nem az, amire vágyna.

A legokosabb lenne a kapottat eladni és hadd vegyen már magának egy olyan újat, ami neki kényelmes és neki tetszik.

2022. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-nek teljesen igaza van. Adjátok el a kapottat, vegyen belőle újat. Ha ezzel lesz boldog akkor hajrá. Lehet még egy kis sportra is ösztönzi
2022. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Ő ahhoz túl kényelmes..

Azt se értem miért nem lehet gyalogolni a munkába..800meter

2022. márc. 28. 19:37
 4/31 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges. Nekem úgy tűnik hogy nem akar bringázni.

Persze ha megkérdezed akkor nagy elánnal fogja mondani hogy igen akar,meg fax tudja.

De kb. ugyan az mint a tesóm. Vett egyet 2x ült rajta,aztán kényelmetlen lett és nyár közepe óta a ráse nézett. Előtte jaj meg juj gyorsan segitsek,mit nézzen rajta milegyen rajta. Menjekle hozájuk vidékre segiteni...


Azt mondtam olyan legyen ami kényelmes és van minimum 3sebessége (dombos terep).

Erre vett valamit...

A pároddal is ez lesz. Vesztek egyet és nem fogja használni.

2022. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Utolsó , ezért kapott egy tök jó használtat. Nem mindegy h 100ezer v " csak" 40ezer áll a garázsban
2022. márc. 28. 21:00
 6/31 anonim ***** válasza:
Hat igy fosleges sztem ha mindenre csak kifogasokat keres.. meg 800m? Nem mind1 mivel megy az par perc 😀 Vegyen maganak, ugy hatha ertekeli
2022. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A "tök jó használt" nem jó mindenkinek. Nem értem, miért vagy ennyire ellene, hogy egyszer neki is legyen, amit szeretne. Ha meg egy évig nem használja, el lehet újra adni.
2022. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Biciklit nem kerékméret, hanem vázméret alapján kell választani... nem azért gyártanak 29" os bringákat, mert vannak magas emberek... az is van kis vázzal meg naggyal...

Ha kerékméret alapján választotok, pont ugyan oda fogtok kijukadni, ahol most vagytok... kényelmettlen lesz.

2022. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

En pl mióta összejöttem párommal, az ő adósságai miatt elég szar anyagi helyzetben voltunk sokáig...

Mikor összejöttünk, eladtam a 29" montimat, hogy tudjak nekik segíteni... addigi életem 30évében szinte nem tellt el úgy nap, hogy ne ültem volna bringán... aztán vettem egy használt 26" bringát, de valahogy nem volt az igazi nekem... kb olyan érzés kavargott bennem, mintha egy bentley után egy suzuki swiftet kéne vezetni... ezért nem is használtam.. ahányszor szobakerült, hogy jó lenne ha tudnék magamnak venni egy rendes bringát, mindig veszekedés lett... hogy dehát ami van, azt se használom.. minek nekem bringa... tavaly sunyiban elkezdtem gyülytögetni... volt, hogy hónap végén kajára nem tellett, de kitartóan sporoltam és karácsonyra megvettem magamnak 450.ezerért a régi bringám utódját... volt is belőle balhé... de azóta nem telt el úgy nap, hogy 8-10km-ne kerülne bele...

Szóval ez ilyen... nem mindegy, min tekersz.

2022. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
En deszkaval voltam igy. Az elso 15 ezer se volt es par het alatt meg is untam. Aztan egyszer osszeraktam egyet amin csak a csapagy volt kb ennyi... fenyevekkel mas erzes
2022. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!