Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha kerékpározva megyek az...

Ha kerékpározva megyek az irodába és közben pl elered az eső, akkor megázik a laptop?

Figyelt kérdés

A hátizsákomban vinném a laptop-ot ha bemegyek heti 1x az irodába.

Az út kb 20 perc.


Amiatt aggódom csak, hogy ha pl ősszel esősebb idő lesz, akkor ennyi idő alatt átázik a táska?


Vagy milyen óvintézkedést lenne érdemes tenni? (Ha csak reggel veszem észre mi van, akkor a tömegközlekedés már késő.)



2021. szept. 25. 12:34
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Hát én spec bringán jobban félteném attól, hogy azon fogok háton fékezni, ha perecelek egyet.
2021. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy emlék abból az időből, amikor még nem volt kapható ezerféle menő márkás vízálló/tűzálló/golyóálló szuper hátizsák.

A nagypapi viaszosvászon hátitatyójával mentünk túrázni, és a személyit, bérletet, pénztárcát, stb. beleraktuk egy nagyméretű Centrumos reklámszatyorba.

Láss csodát, az egész napos felhőszakadás végén is száraz maradt minden.

Tudom, hogy "régen minden jobb volt" ;) de még egy mai nylonzacskótól is bizonyára elvárható, hogy kizárja a nedvességet.

2021. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
El szoktam tenni a nejlon zacsit bringázáshoz, amiben pl. a zseméket vettem. Ha elkezd szakadni az eső, akkor megy bele a telefon.
2021. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!