Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha kerékpározva megyek az...

Ha kerékpározva megyek az irodába és közben pl elered az eső, akkor megázik a laptop?

Figyelt kérdés

A hátizsákomban vinném a laptop-ot ha bemegyek heti 1x az irodába.

Az út kb 20 perc.


Amiatt aggódom csak, hogy ha pl ősszel esősebb idő lesz, akkor ennyi idő alatt átázik a táska?


Vagy milyen óvintézkedést lenne érdemes tenni? (Ha csak reggel veszem észre mi van, akkor a tömegközlekedés már késő.)



2021. szept. 25. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszel rá esővédő huzatot, van amelyikben van "beépített" is, de egy tisztességes hátizsák nem ázik be.


[link]

2021. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Attól függ mennyire esik, meg milyen anyagú a táska.

Ha biztosra akarsz menni, akkor a laptopot rakd bele egy neylon szatyorba. Ha a táska át is ázik, az nem fog.

2021. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól nem jut eszedbe keríteni egy nejlonszatyrot és abba beletenni? :)
2021. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De a nejlonszatyor nem fog átázni?


Eszembe jutott már.

2021. szept. 25. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: :-D Dehogyis. De tudod mit? Töltsd meg vízzel, ha nem folyik ki akkor jó.
2021. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hangzik mintha egy barlangban laknál és a modern világ dolgaival csak most ismerkednél.

A medvebőr átázik, minden más is?


A legtöbb hátizsák egy esővel megbírkozik. A nejlon zacsi is ha nem lyukas.

2021. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itivit táska nem ázik át. 30 literes is van belőle!
2021. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindig akkor esik, mikor nem az itivit dunában is úsztatható táskám van nálam. Az IP nyóccázas szatyor kombó olyankor a legjobb. 2db nagy szendvicsezős zacskó kell (teljes laptopot takarós) ellentétes irányban majd egy harmadik ami akkora, hogy összekötve is átérje. A seggemből is víz folyt, de a laptop száraz maradt. Extra ezobioterikus bio páramentesítőt is lehet használni, alias egy kocka papírtörlő a belső zacskóba.

A munkahelyen és otthon is van egy ilyenem, hátha esik.

2021. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a decás batyu is jó. A 30litkos van hozzá esőhuzat is....eddig nem kellet sajátmagátol is állta a sarat (esőt).
2021. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én télen-nyáron bringával járok, de amikor laptopot is vittem magammal, akkor vagy taxiztam vagy kivételesen autóval mentem. Félmilliós 19-es laptopot nem cipeltem bringán.
2021. szept. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!