Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Savate és a Grappling...

A Savate és a Grappling együtt mennyire alkot jó párost utcára és MMA-ra?

Figyelt kérdés
Mivel egy helyen van a két edzés így azt hiszem 2-2 edzés lenne hetente. Mindkettőből.
2016. jan. 31. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A Savate nagyon jól rúg, a Grappling meg nem alkalmaz ütéseket, holott az volna a Savate mellé a legjobb. Savate+Box, én azt mondom. Bár ez utcára, MMA-ban a Grapplingnak hasznát tudod venni, de utcán nem nagyon.
2016. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha lekerülsz a földre akkor cseszheted.

A Savate-ban van ütés és rúgás is, baromira nem kell hozzá Box.

2016. jan. 31. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha utcán lekerülsz a földre, akkor mindegy mekkora Judo, vagy Grappling bajnok vagy, meghalsz. De, ha te ilyen baromi okosnak tartod magad (abszolút nem vagy az!), akkor mégis áruld már el, hogy mi a szarnak írtad ki a kérdést? Én ilyen hülyékkel nem tárgyalok, úgyhogy nem fogom elolvasni a reakciód, de szerintem ez érdekli azt is, aki ide talál még.
2016. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az csak ne akarjon beégetni aki azt hiszi, hogy a Wing Chun a csicska Máday-val olyan hű de nagy szám. Neki csak a szája nagy, olyan mint a Seagal. Mindenütt terjeszti, hogy mekkora mester de ah arról van szó, hogy hívják akkor jönnek a kifogások:

- Most fáj a hátam.

- A feleségem éppen szül.

- A Chun Chun nem erre való.

- Most nincs kedvem.

2016. jan. 31. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező éppenséggel de is csöndbe lehetnél, mert naponta felteszed ugyanazokat a kérdéseket már közel fél éve. Először Hung gar mániás voltál, utána sáska kungfuzni akartál, aztán muay thaiozni, majd boxolni, utána boxot kombinálni birkózással, hung gart a thai boxszal. Most pedig savate vagy bjj. Kaptál már vagy kismillió választ mindegyikre, de még mindig csesztél lemenni edzésre. Neked SEMMILYEN stílus sem való! Minek kérdezgetsz ennyit, ha úgy sem fogsz soha lemenni edzésre???
2016. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* te is
2016. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lehetek neked öregem ha azzal vagy elfoglalva, hogy én miket csinálok.
2016. febr. 1. 18:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg egyelőre csak értekezek. :3
2016. febr. 1. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Savate ha annyira jó lenne, nem csak pár helyen lenne edzés.
2016. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapásból nincs olyan stílus, hogy grappling. Amit grappling néven oktatnak az legtöbbször vagy birkózás vagy földharc. Az meg nagyon sokszor el lett mondva, hogy ami jó az MMA-ban, utcára nem biztos jó. Igaz, ahogy írták is már számtalan ilyen kérdést feltettél, ennyi idő alatt, ha komolyan gondolnád már elmehettél volna bármilyen edzésre.
2016. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!