Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik lenne jobb választás...

Melyik lenne jobb választás Savate (heti 2 alkalom) és még valahol Boxolni (heti 2 alkalom) menni vagy eljárni a linkelt helyre ahol helyben van Muay Thai is és Box is?

Figyelt kérdés

[link]


Itt azt is lehetne, hogy:

HÉTFŐ: Box

KEDD: Erősítés (biciklizés, futás)

SZERDA: Box

CSÜTÖRTÖK: Erősítés (biciklizés, futás)

PÉNTEK: Pihenőnap

SZOMBAT: Muay Thai

VASÁRNAP: Muay Thai


2015. nov. 28. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Mi a célod? Ha az utcára szeretnél jó kiállást és küzdőtapasztalatot, akkor a muay thait választanám. A savateban nagyon jó a lábmunka, de nincs sem clinch, sem térd, sem könyökhasználat. A bokszon úgyis megtanulod a helyes lábmunkát, a muay thai pedig megkeményít, megtanulsz kőkeményen rúgni és a fent említett dolgokat is alkalmazhatod. Ha viszont versenyeznél, a savate-ban kisebb a mezőny, emellett savate-ról nem hallottam még, hogy rossz lenne a színvonal, no meg hogy szopatnák a kezdőket - muay thai-ról igen, de ott sem általános.
2015. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utcára kellene inkább.

A Savate nem tetszik, tegnap is néztem egy videót ahol nem rúgtak csak csapkodtak a lábukkal. Úgyhogy aki nekem a Wing Chun-t szidja el elmehet... pont oda. :D



Tehát akkor a Box + Muay Thai les, mivel egy helyen van. De az nem lesz baj ha kezdőként kettőbe is belefogok?

2015. nov. 28. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
valszeg assaut meccset néztél,vagyis light contactot.
2015. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem én már K1-et is, ahol a Savate-s harcos nagyjából 20-adik rúgásánál kezdte húzni a boxoló a lábát. Amikor meg Muay Thai VS Bx meccset néztem akkor a Muay Thai-os két rúgással elintézte a boxolót. Tehát nem vagyok oda meg vissza a Savate "rúgásától".
2015. nov. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!