Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 12 évesnek milyen kűzdő...

Egy 12 évesnek milyen kűzdő sportot ajánlotok? Mert gyakran jőnnek nekem cigányok?

Figyelt kérdés
Iskolába van pár **** cigány akikel elég sok konfliktus van az iskolába jár 2 danos taekwondo mester jártam rá de azon kivűl hogy megtanultam kínaiul 10 ig számolni meg levegőbe kalimpálni sok értelme nem volt.Thai boxot vagy mit ajánlotok?

2015. júl. 31. 23:40
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:

Én nem azt mondom h az amit Hitler tett jó volt de megöletett 1 millió ilyen gettóból való cigány görényt.

Amúgy szerintem gyúrj erősödj meg valószínűnek tartom, hogy egy ilyen 160 cm és 32 kg típús vagy. Legyen sok barátod járjatok együtt. És amit itt elmondtál azt mondd meg otthon is. Az lehetetlen, hogy a szüleid meg a tanáraid ezt eltűrik. "Home make" lángszóróval ne is próbálkozz. Kűzdő sportból ált. iskolás szinten mindent szarul tanítanak. Amúgy nem ált. iskola szinten tényleg takewandoo és a box a legjobb. a japán szrokat meg felejtsd el! Költözz el vagy alkalmazd amiket már leírtam.

2015. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Japn "sz@rok" csak azoknak sz@r, akik nem tudták felismerni a benne rejlő lehetőséget.


Box? Szerintem is jó sportra, meg talán önvédelemre is. Megtanulnak pár ütést, elhajlást és küldik is már ringbe. Ezzel szembe a japán "sz@rokra" évek kellenek, hogy megállja a helyét az utcán. Viszont ha kivárja és türelmes olyant kap, (persze jó edzővel) ami már már jobban megállja a helyét. Ez olyan, mint egy szakma, tegyük fel pl mint a kőműves. Előbb utóbb az egyszerű culáger is megtudja rakni a falat mert ellesi a kőművestől, de, hogy az a fal jó alapokon legyen, és akármit megtudjon csinálni amit a kivitelező kér vagy a tervekben van, ahhoz hosszú évek tanulása kell. Egy szint után, már kőműves mester. Mindkettő fel tud húzni egy falat, de a mester munkája nem csak szebb, de jobb is, mert több mindent tud.

2015. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!