Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 12 évesnek milyen kűzdő...

Egy 12 évesnek milyen kűzdő sportot ajánlotok? Mert gyakran jőnnek nekem cigányok?

Figyelt kérdés
Iskolába van pár **** cigány akikel elég sok konfliktus van az iskolába jár 2 danos taekwondo mester jártam rá de azon kivűl hogy megtanultam kínaiul 10 ig számolni meg levegőbe kalimpálni sok értelme nem volt.Thai boxot vagy mit ajánlotok?

2015. júl. 31. 23:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
*kősz
2015. aug. 1. 15:49
 12/52 anonim ***** válasza:
47%
9-es pont a legrosszabbakat írtad!
2015. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
12.-től kérdem. Miért?
2015. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
47%
A futast ajanlom.
2015. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
cigányokat inkább kerüld el mert ha egyet megütsz jön az összes, mi azt csináltuk hogy magyarok összefogtunk --> többen voltunk így fosott a szájuk
2015. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert nem ilyen csing csung harcművészeteket kell ajánlani neki, amelyek ráadásúl itthon a béka segge alatt vannak, ha már egy iskolából nem tud eljönni a gyerek, biztos nem japánba fog kijárkálni harcművészetet tanulni!
2015. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Az iskolában nem lehet hova futni előlük. Ha nem akadnak le szólj egy tanárnak. Ha még mindig nem nem akkor szólsz megint. Ha nem csinál semmit velük a tanár, akkor üssed őket. Bokszolni menj el, tényleg az hozza a leghamarabb a tudást. Meg egyszerű is, nincs agyon bonyolítva, gyakorlatilag ad egy stabil alapot, amire később lehet építeni. Ütni kell először tudni, a többi csak utána jön. Ha lehet kerüld a konfliktust.
2015. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem kell szabály szerint játszani, álljatok oda a haverjaiddal többen. Vagy megvered őket egyenként. Persze ha az egész iskola "fekete", akkor nem lesz egyszerű dolgod. Én is voltam ilyen helyzetben, nem egyszer verekedtem, de nem futottam el soha. Neked azt mondanám, hogy inkább kerüld a bajt. Idősebbel meg ne állj le verekedni kivéve ha nincs mögötted 2 év boksz, mert lealáz. Eleve hamarabb érnek, mint az átlag magyar srác, aminek számtalan oka van. Ők balhéban nőnek fel, ez a lételemük. Egy fehér gyereket meg még a széltől is óvnak. És amikor a fehér srác találkozik egy horda etnikummal, akkor csúnyán rá kell ébrednie, hogy bizony, ha nem csap oda, akkor "becsicskul". Ezt megtapasztaltam a saját bőrömön. Ha úgy adódik, nyugodtan védd meg magad. Mert különben rád telepszenek, ránőnek a fejedre és a nemlétezp napirendjükre felkerül az, hogy Téged kell b#szogatni. Ugyan ha egyet megversz jön a többi, de akkor sem kell meghátrálni. Ha gond van, nagyon elfajul, akkor segítséget kell kérni szervezetektől vagy csak felnőttektől. Szólsz mondjuk a bátyádnak vagy édesapádnak vagy idősebb haveroknak és majd ők helyreteszik ezeket a kis retkeket.
2015. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Haverokal nem sokra megyek egyszer sétáltunk. Haza nekem jőtt egy cigány ők egyből átfutotak az utca másik oldalára és onan néztek mi történik.Hiába szólok a tanárnak nem sokra megyek .Azér akarom szétverni. A fejét ,hogy utána lekopjon . Tiszafüreden hol lehet boxolni ?
2015. aug. 2. 23:12
 20/52 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog. Sajnos nem vagyok tiszafüredi, nem tudom, hogy ott hol van ökölvívás. Elmehetsz például birkózni is, ha box nincs.
2015. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!