Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 12 évesnek milyen kűzdő...

Egy 12 évesnek milyen kűzdő sportot ajánlotok? Mert gyakran jőnnek nekem cigányok?

Figyelt kérdés
Iskolába van pár **** cigány akikel elég sok konfliktus van az iskolába jár 2 danos taekwondo mester jártam rá de azon kivűl hogy megtanultam kínaiul 10 ig számolni meg levegőbe kalimpálni sok értelme nem volt.Thai boxot vagy mit ajánlotok?

2015. júl. 31. 23:40
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Teakwondosok rúgnak a legjobban. Haverom nagy TKD-s rúgta le már cigány fejét, egyből KO. Aztán amikor rámentek sokan és levitték földre én segítettem ki egy kis osztással. :D De szép is volt. Önvédelmi szituáció volt azt azért hozzáteszem, de betonon koppanó cigók mindig megmelengetik a lelkemet.
2015. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Kaphatnék választ ara ,hogy lángszoróhoz milyen dezodor kell?:)
2015. aug. 3. 22:37
 33/52 anonim ***** válasza:

Nehogy dezodorból meg öngyújtóból akarj házi lángszórót csinálni, mert visszafelé is elsülhet, felrobbanhat a kezedben.

Egyébként ha látod, hogy agresszívan közelít akkor lépj Te.

Például egy kötekedős szituáció tipikusan lökdösődéssel kezdődik. Beállnak egymás arcába, megy a lökdösődés, aztán lesz valami. Na Te ne várd meg, amíg meglök, hanem amint előrenyújtózik, hogy ellökjön, Te azonnal üsd. Egy erős jobb vagy balegyenessel ha telibe vered miközben elakar lökni, akkor seggre fog ülni. Fal elé, vagy oszlophoz sose állj, mert jártam már úgy, hogy azért vertek meg, mert bevertem a tarkóm. Földre se kerülj le velük sose, mert amíg eggyel hadakozol, addig a többi megrugdos. Egyébként ha nem tudnak betörni, akkor talán feladják.

Késben meg ilyenekben ne gondolkozz egyébként. Gázspray vagy paprikaspray, ha sikerül őket lefújni, akkor megszívták, de nagyon. Náluk lehet kés is, mert ugye fosnak a törvényre meg meg sem büntetik őket. Te meg elvileg járkálhatsz egy kis 8 centis szarkaparóval, de még akkor se szórhatsz oda, ha egy atomreaktor akarnak a fejedre robbantani. Ha idősebb leszel, akkor acélbetétes munkavédelmi bakkancs kell. Ennek annyi hátránya van, hogy erős láb kell hozzá, hogy tudj benne rúgni. Ha nincs elég erőd, akkor nem működik.

Egyébként végső megoldásként, ha van pár barátod, akkor vesztek 2 pár box kesztyűt és ütitek egymást délután, meg edzetek. Ennyit lehet csinálni, meg kerülni a bajt. Ha lehet, akkor messziről kerüld el őket. Ha meg nem tudsz mit csinálni, akkor ne hagyd magad. De légy óvatos!

2015. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szégyen, hogy a saját országunkban tart minket sakkban pár darab parazita. Az is szégyen, hogy nem csinálnak velük semmit, sőt még védik őket!
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
csak tudnám miért csak az ilyen acélbetétes háborús rákészülőket találják meg a cigányok...
2015. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Kősz mindenkinek.
2015. aug. 4. 09:04
 37/52 anonim ***** válasza:

"Teakwondosok rúgnak a legjobban. Haverom nagy TKD-s rúgta le már cigány fejét, egyből KO."


Ez egyrészt KAMU. Másrészt pedig, a tkd-sok rúgnak a legLÁTVÁNYOSABBAN, de nem a leghatékonyabban!!

2015. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Az utcán. Farmerbe meg táskával biztos kőnyű rugni:)
2015. aug. 4. 10:43
 39/52 anonim ***** válasza:

# 37/38

Melyik része a kamu? Mert légyszíves ne rágalmazz engem azzal, hogy hazudok. Első részét még megkérdőjelezheted, de utóbbit nem, mivel az egy tény.

2015. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:
Szólj apádnak
2015. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!