Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 12 évesnek milyen kűzdő...

Egy 12 évesnek milyen kűzdő sportot ajánlotok? Mert gyakran jőnnek nekem cigányok?

Figyelt kérdés
Iskolába van pár **** cigány akikel elég sok konfliktus van az iskolába jár 2 danos taekwondo mester jártam rá de azon kivűl hogy megtanultam kínaiul 10 ig számolni meg levegőbe kalimpálni sok értelme nem volt.Thai boxot vagy mit ajánlotok?

2015. júl. 31. 23:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Valojába Tiszaszőlősi vagyok de mivel az egy falu ott semi nincs Tiszafüred 10km re van tehát oda betudnák járni
2015. aug. 3. 11:28
 22/52 anonim ***** válasza:
65%
12 éves vagy tehát kb hatodikas vagy max 2 évet kell még kibirnod a retkekkel utána mehetsz nyugis középiskolába.
2015. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Én a boxot ajánlom plusz mellé a birkózást meg mellé mondjuk a Teakwondo jó. De az ökölvívás(box) és a birkózás a legfontosabb első körben.

Én is amúgy cigányokkal teli környéken laktam. Semmiféleképpen ne hagyd magad, mert ha így teszel az ráteszi a pecsétet, ne tűrd meg ha baszakodnak. Használd az eszed, hogyan tudod megleckéztetni őket. Hidd el mindig van lehetőséged. Én elértem, hogy a környékről elköltözzenek a pudrék, igaz ehhez csoportot alapítottam és közös erővel helyeztük őket nyomás alá, korban nem voltam sokkal több mint te. Lényeg, hogy keresd meg azokat az egyéneket, akiket ugyanígy zavar ez a jelenség és fogjatok össze. Van megoldás, és azzal hogy felveszitek a harcot ezzel fogtok igazán megkeményedni.

2015. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok. Azt még megjegyezném a hasznossági rátám azért ilyen kicsi, mert egy időben troll voltam :D de jó útra tértem :P
2015. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

"12 éves vagy tehát kb hatodikas vagy max 2 évet kell még kibirnod a retkekkel utána mehetsz nyugis középiskolába."

Nincs kedvem 2 évig tűrni ,hogy feldagad az arcom. Szüleim meg a tanárokis mindig azt mondják ,hogy ne én űsek előszőr mer akkor én leszek az aki elkezdte a bunyot.

Ha szembe fújom dezodoral? Tudtok olyan dezodor márkát ami csip nagyon? Egszer szembe fulytam de nem lett semmi lehet kisé melémnet milyen dezodort használják?

2015. aug. 3. 16:48
 26/52 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lenne rosz a taekeondo ha rendes edzső lenne . Várom a komenteket.
2015. aug. 3. 16:49
 27/52 anonim ***** válasza:
Egy gyújtót megnyomsz+dezador és lángolnak a retkek!
2015. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Egy tipp. A cigók olyanok mint az állatok. Full ösztönlények. És mint ilyenek félnek az őrültektől az oöylanoktól akikben látják, hogy mindenre elszántak. Mutasd ki hogy mindenre elszánt vagy, nem is kell h tetlegességig fajuljon csak kattanj be egy kicsit. Idővel elkezdenek majd tisztelni.
2015. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Milyen dezodort használjak ?Próbáltam axe Black et adidast de a dezodor ELOTOTA AZ ŐNYGUJTOT milyet használják?
2015. aug. 3. 21:55
 30/52 anonim ***** válasza:
58%

Csak azt tudnám, hogy minek írják ide páran a taekwondót?

A TKD technikák 80%-át utcai szituációban meg sem lehet csinálni! Boksz, birkózás, savate, muay thai, esetleg defendo.

Krav maga, jujutsu, aikido, karate, kung-fu és a többi ehhez hasonló baromságot el lehet felejteni.

2015. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!