Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A boxolók miért hiszik azt...

A boxolók miért hiszik azt hogy azért mert egyszerűbb harcot tanulnak hogy ők annyira a legjobbak? TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Figyelt kérdés

Sokszor látom hogy a boxolók a nagy emberek de miért?

Mert kevesebb technikát tanulnak mint ami keleti stílusokban van vagy mert egyszerűen az van hogy ők kemények mert ők kivannak gyúrva és ők tudnak akkorát ütni mint senki más és már a világ minden mesterével sparingoltak és szétvertek mindenkit míg ha normálisan gondolkodnának mint mondjuk a jobb kung fusok vagy karatésok stb. hogy nincs értelme bizonygatni mi a jobb vagy fikázni a másikat mert az számít hogy hogy csinálod amit csinálsz fegyelem hiányzk belőlük? nem értem... persze TISZTELET A KIVÉTELNEK



2015. febr. 10. 23:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom de én 8 éve kung fuzok de voltam kemény 2 thai box és 3 box edzésen de fel tudom mérni a távolságot tudok ellépni,elhajolni és nem hiszem hogy az az 5 edzés tanított volna meg rá és a kung fu elég volt hogy megvédjem magam igaz sokan azt hiszik hogy 3-4évet csinálják és bárkit szétcsapnak persze de azok nem is igazi kung fusok mert ennek megvan a filozófiája és ha nem követed akkor tényleg mehetsz boxolni de nem értem akkor most azért van nagy arcuk mert az most felkapott meg azt vetítik a tvben? amúgy ufc Chung Le taekwondozik és jó ideig meg se verték tehát nem értem miért van ekkora felhajtás e körül
2015. febr. 13. 18:01
 12/12 anonim ***** válasza:

A kungfunak rengeteg ága van.Inkább a Wing tsun/tzun kungfu-t szokták szidni.Te milyen kungfu stílust űzöl?A Hung Gart azt általában jónak tartják.

De az MMA-ban is a boksz,birkózás,thai boksz stb.bizonyítottak.

2015. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!