Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdműtét utáni ülő vagy...

Térdműtét utáni ülő vagy fekvő egyszerűbb alakformáló gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Három hete műtöttek, mozogni nem tudok, így felszökött rám jó pár kiló, amit le szeretnék faragni vagy legalább elkezdenék valamit csinálni, hogy tegyek a fogyás érdekében. Tudtok mondani nekem valamilyen egyszerűbb gyakorlatokat?

2014. aug. 12. 19:51
 1/1 anonim válasza:
Nekem tavasszal műtötték a térdemet,viszont 3 hét után szerintem még lábra se tudtam állni. Szerintem az első,hogy a térded rendben legyen,viszont a rehabilitáció során a comberősítésre mennek rá a gyakorlatoknál (mondjuk engem a combom gyengesége miatt ért utol a baj)szóval ha azokat rendesen csinálod,akkor nem lesz gond. Bár nem tudom milyen típusú térdműtéted volt. Én inkább lefogytam,pontosabban a műtött lábam a felére csökkent a másiknak :S Gyógyulj!
2015. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!