Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók! Hát nem így...

Küzdősportolók! Hát nem így lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Legyen ebben az országban, ökölvívás, birkózás, judo, brazil jiu-jitsu, muay thai, savate, kickbox, taekwondo, sambo.


Az ilyen karate, kung-fu, aikido, ninjutsu, baranta, krav maga és a többi ilyen pénzlehúzó marhaságot pedig meg kellene szüntetni a francba úgy ahogy van.



2014. máj. 13. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:

De kb mégis mennyit saccolsz? Úgy általánosságban...

lehet, csak később fog rá valaki válaszolni.

2014. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

Lővésem sincs, ezt így nem lehet megsaccolni! Egy budapesti nagyedzőtermes harminc fős Taekwondo edzés lehet hogy tízezer havonta, de faluhelyen, ahol pár Taekwondo bajnok összeáll és nyitnak egy kis dojot, ott lehet csak havi három! Fogalmam sincs, most csak mondtam valamit! Mivel két nagyobb szervezet van, ezért gondolom mind a kettőnél különböznek a tarifák, de én átlagban egy havi ötnél többre nem gondolok!



#USBORNE

2014. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Vidéken 3-4 körül, Pesten inkább 5
2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
én sem vagyok otthon taekwondoba de ha budapesti vagy akkor ilyen 6-10 ezerrel számolj
2014. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Kedves ketrecharcos! Mig nem volt ketrec, mig nem volt mma meg istentudja még mi, addig Szerinted nem volt utcai verekedés, de még külváros sem volt, de sittes cigány sem? Megsúgom neked, akkor is volt. Az emberek ugy védték meg magukat, ahogy tudták. Szerencsések valamilyen küzdősportot űztek. Tudod te miért ketrecezel? Mert az manapság olyan divatosan macsós. Ok, nagyon sok edző csak a pénz miatt csinálják. Mi lesz veled 40-45 évesen? Fogsz te akkor ketrecbe lenni? Esetleg mint edző, vagy feltörekvőknek boxzsák. Ha meg egyik sem, akkor pár hónap alatt fizikailag annyira leépülsz, hogy egy 9 éves sitt pozitiv is lenyom. Addig fogsz ketrecezni, míg tudnak versenyeztetni.
2014. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Azért az leesik közben, hogy én is 'harcművész' meg 'harcművészet' párti vagyok. Aztán azt hiszem ez még önmagában nem olyan nagy jellemhiba hogy emiatt ne lehetne velem dumálni normálisan.
2014. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:

Szerintem se! Ez ilyen tipikus okoskodó kamuharcművész, aki marha bátor, amikor név nélkül kell osztogatni az agyát, de ha tényleg kialakul egy normális vita, akkor betojik, kifarol, meghátrál és el kezd "árulkodni"! Kíváncsi vagyok, ha majd a téren betalálja őt két kancigány, akkoris majd meg fog hunyászkodni? Meg hát, aztán majd otthon elsírja anyucinak, hogy "két csúnya bácsi elverte a fenekét"!



#USBORNE

2014. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Majd jelentget GYIK adminisztrátoroknak.


Nem, utcán rendőrt kell hívni, ez nyilván sokat számít két a maguk módján tisztességes színesfém logisztikusnak is.

2014. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Bocsánat, színesfém logisztikai technikus, talán nevezzük helyes módon nevén a dolgokat :D
2014. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:
Attól függ, hogy hol tanulsz, ha jó helyen tanulsz, jobban lehet karatézni, mint jiu-jitsu-zni.
2014. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!