Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók! Hát nem így...

Küzdősportolók! Hát nem így lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Legyen ebben az országban, ökölvívás, birkózás, judo, brazil jiu-jitsu, muay thai, savate, kickbox, taekwondo, sambo.


Az ilyen karate, kung-fu, aikido, ninjutsu, baranta, krav maga és a többi ilyen pénzlehúzó marhaságot pedig meg kellene szüntetni a francba úgy ahogy van.



2014. máj. 13. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
Valakinek ezek a küzdősportok jönnek be. Ilyen alapon a falmászást is be kell tiltani mivel drága.
2014. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim válasza:
40%
a karate meg a krav maga miért lenne pénzlehúzás?
2014. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Nem. Én régen voltam egy nagyon jó karate dojonál. Havi 3 ezer 3 órás heti 2-3 edzésért majdnem semmi pénz. Profi terem, rengeteg zsák, pajzsok, kettlebellek és minden ami kell egy edzéshez megvolt. Jó társaság, kemény ellenfelek, kár hogy már nem ott élek :(
2014. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:

ember te miről beszélsz?

több mint 20 éve karatézok, több olyan versenyen is indultam, ahol kevert stílus is volt, és olyan verést osztottam ki, mint mikor a jég a határt tavasszal elveri.

kyokushin karatézom, és sokadik fekete övemnél tartok.

tényleg van fölösleges küzdősport, még a karatén is belül, de a kyokushin az egyik legjobb küzdősport és harcművészet.

2014. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
Hát igen van benne valami.
2014. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem feleslegesek még akkor sem ha nem feltétlenül adnak olyan tudást mint amiket jól oktatnak nálunk, ha valaki kung fuzni szeretne azért mert nagy rajongója akkor had tegye már ezt meg akkor is ha nem feltétlenül lesz olyan képzett mint amilyen külföldön. a reklámokat viszont valamennyire korlátoznám, hogy ne lehessen hülyeségeket állítani csak azért mert több pénzt akarnak keresni(a leghatékonyabb utcai önvédelem, a többi stílus mind sz@r ehhez képest és hasonlók)
2014. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet elmondani sablonszerűen hogy melyik stílus szükséges és melyik nem.


Ugyanis van olyan karatés, aki bármelyikünk fogait kiverné.. Na ő igenis tartson edzést Magyarországon!


Ahogyan én is ragaszkodom a taichi (taichi) edzésemhez, és max. versenyzés miatt egészíteném ki ökölvívással.


Szóval miért mi is lenne a legjobb?


Vagy te az orvosokat is elküldenéd a gennybe csak azért mert a többségük mondjuk idióta és nem ért a szakmájához?

2014. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Máday-féle wing tsunt, a bóvli sportkarate iskolákat, a varázslós semmit sem érő krav maga, ninjutsu és kung-fu iskolákat lazán fel lehetne számolni. A Máday-féle wt-t mindenképpen.

Persze a normálisan oktatott harcművészetek maradhatnának (kb lenne 2-3 kung-fu és szintén 2-3 karate iskola).

2014. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 maszkács válasza:
megszüntetni? minek? mindenkinek szíve joga eldönteni mire költi a pénzét és mi tetszik neki.
2014. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

Nem szívejoga.


Az emberek nem szakértők, amikor én harcművészetet akartam tanulni akkor nem azért akartam tanulni, mert szakértő voltam és különbséget tudtam tenni sz.ar edzés és komoly edzés között.


Nem tudtam eldönteni hogy mira költöm (akkor a szüleim pénzét), de engem átvertek mert azt mondták hogy karatét tanulok. Jó volt bekapni aztán az első igazi pofonokat amikkel lófa.szt nem tudtam kezdeni, jaa mert hogy nem a levegőt kékítették előttem mint amire engem tréningeltek addig.. jaaa hogy sz.ar volt az edzésem felépítése, light contactos vacak értelmetlen baromság volt? Persze én voltam a hülye kölyökként, hogy nem egy 5-10 éves küzdősport múlt tükrében néztem akkor teljesen amatőrként hogy milyen edzésre is járok :D

2014. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!