Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai boxolok és már 1 ideje...

Thai boxolok és már 1 ideje edzésen amikor zsákolunk és térdelni kell nagyon fáj a jobb térdem, ám a mai edzés után kiált belőle 1 kis fehér rész ami mozog és nagyon fáj. Nem ír bírok térdelni miatta. Mi lehet ez? Porcleválás vagy mi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Thaibox =/= idiotizmus.


Sportorvos, ortopédus mikor látott? Miért edzel ha fáj a térded? Edződ biztatott hogy csináld még kicsit..?

2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon rég. nem szóltam neki mivel régebben amikor fájt térdelés után mindig elmúlt a fájdalom. de most nem. és csak edzés után vettem észre hogy ott kiáll 1 kis fehér rész. és mozog
2014. ápr. 30. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már nyilván eszedbe jutott nélkülem is, hogy figyelj oda a térdedre, menj el orvoshoz, pihentesd, beszélj róla edződdel és adott esetben keress kímélőbb küzdősportot.
2014. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak hétfőn tudok elmenni. remélem csak túl reagálom és semmi komoly. köszönöm a válaszodat
2014. ápr. 30. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni. De pihentesd, nem vagy sérthetetlen, senki sem az. :)
2014. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szétrúgtad a térded. nem a porc.


pihentesd, jegeld. ha nem lesz jobb, irány az orvos.


amúgy szerintem ez tipikus kezdőnyavalya. még nem szokott hozzá a tested.

2014. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy a porcból egy kis darabka leválhat, ha kinyújtod a térded és vissza elvileg tompa kattanást kéne ÉREZNED (nem hallanod). Ha ez van azt a darabot csak kiveszik és kész is.
2014. jún. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!