Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a power proteinről?

Vélemények a power proteinről?

Figyelt kérdés

elhatároztam hogy veszek 1 kilós kiszerelést .. sokan vannak rossz/jó véleménnyel a termékről. az biztos hogy ár/érték aránya az verhetetlen! a kérdésem a következő lenne hogy ez mennyire lenne hatásos izomtömeg nővelésére hogyha. : reggelire: Power Protein

Edzés után : Power Pro., + 100%whey protein keveréke arányosan

estére : Power protein



2014. márc. 20. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben tökéletes. Csak ajánlani tudom. :)
2014. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

edzés után felesleges elbaszni vele a 100%whey proteint.. de ahogy akarod.

amúgy reggelre is elvileg a tejsavó sokkal jobb a szervezetnek.

estére mehet, persze reggelre is ha nincs más.

2014. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tökéletestől nagyon messze áll!
2014. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
valóban messze áll a tökéletestől.. de szerintem ez így jó keverék lenne.. emrt maga a power protein egy közepes 10/5-6-ös fehérje keverék, és mivel szójás, ezért a fehérje tartalmát megemelve egy 100% whey proteinnel edzés utánra szerintem jó
2014. márc. 20. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
lassítani fogja a felszívódást, de te tudod :D
2014. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és akkor már nem is jó?
2014. márc. 20. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt a kombót használom. De én nem rontom el a tejsavót. Edzés után gyorsfelszívódású fehérje kell, akkor minek keverni. Lehet hogy naturálban nem számít annyira ez a gyors felszívódás, de ha már van tejsavód akkor kár belepiszkítani.
2014. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy akik állandóan a gyors felszívódást fújják, azt tapasztalatból teszik-e vagy csak a marketing szöveget mantrázzák. Nekem a kevert fehérjék jobban bejönnek, mint a sima tejsavó, hatás szempontjából
2014. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nemtudom feltünt-e hogy említettem hogy naturálba talán nem számít annyira. Meg akkor már szinte felesleges neki a tejsavó, ennyi erővel vehetne 4 kg-os powerproteint. Tartom az álláspontom, hogy ha már tejsavó, akkor ne keverjük fel! peace
2014. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja nem tökéletes az mesélje már el hogy miért is nem az. Annyira unalmas ez a gyors felszívódású duma, amit a marketing miatt tolnak azért hogy a drágábbik fehérjét vedd. Persze hogy nem mondják hogy vegyél olcsót mert az is jó, mert akkor mindenki azt venné. Én feltudok versenyre készülni csak szójával és keverttel? De különös. Edzés után 1,5 óráig áll fent az anabolikus kapu. Nézzetek már utána melyik fehérjének tart tovább 1,5 óránál ez a felszívódási idő, aztán meséljetek nekem hogy miért nem is tökéletes egy kevert fehérje...
2014. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!