Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen praktikákat ismertek...

Milyen praktikákat ismertek egy jó étrend megszervezéséhez?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy nem jó kategória de én a sportolóknak tenném fel a kérdést. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy hogyan is készítitek össze az , az napi elemózsiát. Mondjuk ,hogy a csirke mellet befűszerezitek 3 nap menyiséget és akkor csak frissen edzés után sütitek vagy éppen mikor enni kellene meg ilyesmi a zabpehelyre is érdekelne pár megoldás mert én csak hidegen szeretem , rizst frissen naponta főzitek meg ilyesmik :)
2014. jan. 15. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ír senki..


Akkor jövök én. Nos, bevallom heti 5 nap edzés mellett, munka után edzés (hétvégén mondjuk edzés mellett lehet főzni de hát családban főzz annyi kaját ami több napra elég.. pff..)


egyszerűen nincs idő normálisan főzni. Reggel 6 keléstől este 10-ig az ember intézi amit intézni kell, edzéssel munkával mindennel, nem tudom ki hogy főz. És akkor én sem egyedül élek, de a többieknek is megvan a maguk dolga.. hát nincs mindennap frissen sült fini pipi cici.. Jó ha vásárlás vagy 1 sütés összejön egy pihenőnapon hétközben.

2014. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen csak én komolyan szeretném ezt elkezdeni nem olykor olykor ... :S
2014. jan. 16. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint gyúrsz?


Előre be kell vásárolni, ennyi. Ezt tudod tenni. Nekem is be van vásárolva, pff most kb. gyúrós étrenden vagyok. Zab, sonka, zöldségek. Edzés utáni protein bekeverve instatnba, aztán így cuccal indulok el otthonról, este már otthon vacsorázom.. valamit, mert tegnap nem főztem, és más sem ért rá. Hát ez van, tápanyagbevitel mindjuk megvan.

2014. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen gyúrok , lehet hogy fel kell keljek 5 kor hogy bekészítsem az az napi kajám... csak nem akarok felkelteni mindenkit reggel...
2014. jan. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!