Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék reggel munka előtt...

Kova 55 kérdése:

Szeretnék reggel munka előtt ketlebell-ezni, és este pedig gyúrni, A reggeli edzés, persze kaja előtt, mennyi ideig tartson 45perc elég?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit fogyni azért választottam ezt, meg persze erőnlétfejlesztésben se utolsó, tudtok gyakorlatokat mondani?És egy héten kétszer van thai-box edzésem is,ezekkel és persze a jó kajálással remélem sikerül elérnem a célomat 22fiú,a chbevitelemen nem akarok változtatni csak a fehérjét megemelni,jó ötlet?

2013. máj. 12. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Remek ötlet!

De a ch legyen meg a 2 gramm /ttkg.

A fehérje pedig 3-3,5 gramm/ttkg, mert az edzések mellett is,van thai - box,és oda az energia kell !

A fehérje pedig azért legyen magas,hogy ne veszíts sok izmot !

2013. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mekkora vagy és mennyi a mostani ch beviteled. A kettlebellel is lehet súlytól és gyakorlattól függően kardió s aerob edzéseket is végezni, fogyásra pedig ez utóbbi az alkalmasabb. Bár ha nem zavar egy kis izomtömegelzabálás, akkor a thai-boxhoz nagyon ideális. Azt kéne még letisztáznod, hogy ez összesen egy hétre mennyi edzést jelent, és hogy melyek lennének egy napon. Ezután már tudnék konkrétabbat mondani, de alapvetően nem látszik rossznak, csak a részleteket tegyük még rendbe.

Fehérjét legalább 2g-ot egyél testtömeg kilóidként naponta.

2013. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ideálisabb volna ennyi fehérje, amennyit az első ír, nem mellesleg egy jó kis vitaminkészítmény sem ártana, mellette napi 1,5-2g C-vitaminnal.
2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vitaminok az alap dolog,mondjuk a Scitec -től a Multi Pro + C vitamin + cink (15 mg/nap) !
2013. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy egy héten 3 szor reggel ketlebell,mondjuk hétfő ,szerda,péntek,ugyanakkor este gyúrás,kedden meg csütörtökön thai-box edzés,hétvége meg pihenő,igazából szoktam talajtornázni is ha időm engedi,szóval majd azt variálom ....171cm magas,83kg,kbolyan 5-6 kg felesleg van rajtam,de persze ezt így nemtudom megbecsülni,annyi,hogy nem kockás a hasam,bár egy jó kis edzés után,gondolok itt,most egy hasazásra,thai box-ra,de leginkább a talajtornánál jönnek elő:) szeretnék multi pro-t venni,egy jointx-et,és még az Anabolic Whey-re gondoltam,szerencsére a munkahelyemen sofőrködök leginkább:P
2013. máj. 12. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi mozgással és a kajával kajával biztos, hogy fogyni fogsz, viszont a lehető legnagyobb izomtömeg elérése ezzel nem lehet a célod, de gondolom nem is az, mindegy, jól fogsz kinézni. Figyelj a ch-ra, a telített zsírokra, a gyors ch-ra! Ja és még annyit, hogy olyan sok felesleg nem lehet rajtad, ha vannak kockáid, nem lesz nehéz leadni ezzel a módszerrel. Edzés után (kettlebell is) mindig menjen minimum egy kis fehérje turmix meg reggelente alap legyen a vitamin és vigyázz, hogyha fogyni akarsz elsősorban, akkor a bell ne nagyon menjen át kardiótartományba.
2013. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. máj. 12. 13:05
 8/8 anonim válasza:
én kondi ,mellet ketlebellezek ,este 40 -45 perc szerintem elég.
2013. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!