Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jót tesz-e a reggeli futás?

Jót tesz-e a reggeli futás?

Figyelt kérdés
Futnék reggel fél nyolc fele a töltésen egy 20-30 percet.

2012. nov. 17. 16:04
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
Anno reggelente futottam 7-8 kilométert, utána egy hideg zuhany, és utána eléggé felébred az ember. Nekem jót tett.
2012. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most azon gondolkodom, hogy jól esne suli elött futni egy fél órát, olyan 6 v 5.45 fele, és utána mennék suliba, de lehet ammennyit jót tenne, a korán kelés miatt túl fáradt lennék napközbe, és kialvatlan lennék.
2012. nov. 18. 20:48
 3/4 bumbi02 ***** válasza:
Én csináltam sokszor suli előtt is, ha időben lefekszel aludni, tehát alszol rendesen 6-8 órát, akkor nem leszel fáradtabb, sőt, én általában frissebb voltam azokon a napokon. (feltéve, mikor aludtam előtte eleget, volt hogy hajnali 5ig filmeztem, utána pedig elmentem futni, na ilyenkor nem érvényes hogy felfrissítene)
2012. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak reggel tudok edzeni, ivel máskor egyszerűen nem visz rá a lélek. Rendszerint 7-7:3o kor kezdek, kodi, futás, vagy úszás. Mondjuk nekem csak 9kor kezdődik a műszak, de fel kell kelnem 6 előtt, hogy odaérjek.
2012. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!