Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van közületek itt olyan, aki...

Van közületek itt olyan, aki hajnalban jár futni?

Figyelt kérdés
Csak annyira lennék kíváncsi, hogy ez nálatok hogy megy, mikor keltek, mennyit sikerül futni, milyen utána a közérzet... Csak esténként futok, mert délelőtt valahogy sokkal sokkal nehezebben csúszik a sport, de szeretnék heti 2-3x hajnalban is mozogni. Valami jó tanács esetleg?

2012. szept. 22. 12:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Öltözz fel jól, hogy ne fázz meg, de ezt szerintem te is tudod. És vigyázz magadra az utcán.
2012. szept. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hanna80 válasza:
Én 5 órakor kelek, kb. 6 órától futok 30-40 percet, majd úszás következik - lazítás gyanánt. Én könnyebben be tudom építeni a a napirendembe a reggeli kocogást, mint a napközbenit.
2012. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meló miatt háromnegyed ötkor indulok ki futni, laza 40 percet (bár most szeretnék idővel intervallumozni, amihez kevesebb idő szükségeltetik). Én este kikészítem a ruhát, a telefont az ágytól messze rakom, hogy muszáj legyen felkelnem érte. Ugrás ki, arcmosás, bemelegítés, uccu neki!
2012. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!