Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehet egy embert a...

Hogy lehet egy embert a leghatásosabban kiütni?

Figyelt kérdés
2-3 cm-el magasabb és 6-7 kg-val nehezebb. Nem akarok nagyot bunyózni mert nyilván ő lenne előnyben,szóval csak váratlanul ütni egyet,lehetőleg hogy kifeküdjön.
2013. ápr. 18. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha plekniből leütöd,akkor másnap,vagy amikor feláll,így is úgy is elkerülhetetlen lesz a párbajhelyzet,a visszavágó.

uh akkor már miért ne lehetne előbb akkor?

ha alapból nem értesz hozzá,akkor meg nem tudod kiütni,max mögé sunyúlsz és lefojtod.

ez a nem akarok bunyózni meg ellentmondás a főkérdéseddel.

büntetést akarsz kiosztani hozzáértés nélkül.

vagy ne osztogass büntetést,vagy tanuld meg edzésen hogyan kell kiosztani,meg persze elszenvedni.

2013. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2013. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most az, hogy itt elmondjuk, hogy hol fog fájni neki, ha megütöd nem sokra mész sajnos, mert alkalmazni nem igazán fogod tudni gyakorlás nélkül. Miért akarod kifektetni? Nem hagy békén? Ilyen sunyulós leütésnek az lesz a vége, hogy megkeres haverokkal és véresre vernek. Ha rendesen kiállsz magadért szemtől szembe, akkor több esély van, hogy békén hagy. Ha meg nem cseszeget, akkor hagyd a francba.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, ha verekedésre kerülne sor: gyomorszáj, jobb és bal borda alatti rész. Ezeken kívül van még pár, de azt nem alkalmaznám sima kis verekedésnél: férfiasság, gége, állkapocs, orr, szem, halánték. De ezekkel maradandó sérülést is okozhatsz, úgyhogy ha nem ő támad rád, akkor hanyagolnám, mert könnyen nagyobb bajba sodrod magad.

2013. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Nem tudom hogy értelmezted. Nem akarok fél órán át verekedni,hanem mikor ő olyat tesz ami nekem nem tetszik(pl.: lökdos,kiszúrja a bicikli kerekem,folytogat...stb.)akkor egy váratlan mozdulattal ki fektetni. Hozzá van ahoz szokva hogy úgy se verem meg.

2013. ápr. 18. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

egyszerű a képlet, a testen bárhol ahol lágy rész van, ott egy nagy ütés mindenképpen meglehetősen fájdalmas, de arra készülj fel, ha valamelyik kis sz@ros anno suliban akit fenyítettem visszaállt, lefogattam haverokkal, és addig gyakoroltuk rajta a karfeszítéseket, még sírva nem fakadt... érettségi előtt pár nappal egy évfolyamtársunk még maga alá is vizelt félelmében...

persze már felnőttem, és baromira nem vagyok büszke ezekre a dolgokra, csak mondom, hogy ha odacsapsz, akkor a következményekkel is számolj...

2013. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 liter vodkával.
2013. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
XD gondoltam ra, de majd pont vodkat vesiek neko
2013. ápr. 19. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi nehez ugy, hogy ne legyen maradando serules. Megertem, hogy ilyet akarsz csinalni, de lehet sokkal több bajjal jar mint hogy engeded, hogy 2 percet beled kössön.

Amugy en gegere mennek vagy csukloval fel az orrot, de ezek baromi veszelyesek.

Egy Bud Spencert is kiprobalnek egyszer.

2013. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia nem tudom addigra rájöttél-e a kérdés elég régi de ha még mindig nem tudod vagy kell egykis segítség akkkor elmondom hogy csináld

1.tenyérrel akarod akkor ki kell lépned és az egésztestsúlyodat rá kell helyezned az ütésre.Az álkapcsát kell ütnöd oldalról a lenti álkapocs részt de akár videóban is megnézheted hogy hova kell ütni nem tutoriálra gondoltam.


2.öklös ütést pedig úgy végezheted el ha ugyan ezt megcsinálod de akkor nem kell az egész testsúlyodat előre helyezni és kilépni akkor csak simán tiszta erőlböl alsó álkapcsán ütöd OLDALRÓL


Miért ájul el?

Azért ájul el mivel ha ott megütöd akkor az agya megrászkódik és kifekszik ilyen egyszerű azért mert az agya rászkódik a tenyeres jobb mert nincs maradandó sérülés mármint hogy nagy, de az öklösebb sokkal egyszerűbb úgy hogy én az öklöset ajánlom


[link]



Itt üsd meg amit a képen látsz és KO

:D remélem segítettem!

2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!