Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyiket érdemesebb szedni?...

Melyiket érdemesebb szedni? (Melyik a hatásosabb? ) Scitec Mega Kre-Alkayn, vagy Syitec CE Extreme?

Figyelt kérdés
tiszta,hogy mind a kettő kreatin alapú,és erő növelő. a Ce extreme nem is vizesít. de mégis,melyik a jobb,olyanok írjanak akik már használták őket.
2012. febr. 26. 18:24
 1/5 dirtboy ***** válasza:
a kreatin monohidrát a jobb az veri mind a kettőt amit írtál de azt nem érdemes a scitecnél venni mert náluk drága
2012. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem az a lényeg, hogy vizesítsen, mert az hamar lejön.
2012. febr. 26. 18:30
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/nekem az a lényeg, hogy vizesítsen, mert az hamar lejön./


és annak mi haszna lesz?


nekem speciel az a lényeg hogy segítse az izomtömeg növekedését de hát nem vagyunk egyformák.

2012. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úú elírtam sorry. szóval,nem a vizesedés a lényeg nálam.
2012. febr. 26. 19:12
 5/5 dirtboy ***** válasza:

pedig pont hogy a kreatinnak vizesítenie kell.

ez nem azt jelenti hogy a víz lesz az izom helyett hanem hogy úgy fejti ki a hatását azzal segíti elő a tápanyag beépülését hogy megemeli a víz raktározást,több víz lesz sejten belül és sejten kívül is.

a plusz víz persze eltűnik majd kreatin kúra után viszont még tartott a kúra addig gyorsabban fejlődtél,több tápanyag épült be.

az meg hogy vizesít nem lesz látható,senki észre sem fogja venni.

2012. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!