Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box vs karate vs taekwondo?

Box vs karate vs taekwondo?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen alapon hasonlítanád össze?

idealista mód illetve ezekkel megölt emberek száma, vagy oktatás minősége itthon, esetleg hova járnak jobb nők edzeni..?

2011. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ááá mindegy is...jelenleg boxolok, csak nem mindig érzem úgy, hogy ez elég...de nem 26 féle dolgot akarok csinálni, hanem egyet, de azt nagyon. sajnos a beosztásom is eléggé változó, ezért is jó a box nekem, mert ott szinte bármikor lemehetek edzeni...úgyh csak néha rá kell jönnöm, hogy a látvány nem minden. és maradok a jó öreg boxnál.

Vagy ha gondolod, és tudsz olyan helyet modnani, ahol az edző tényleg szerelemből és jól csinálja a dolgot, és egy nap sok, de főleg reggeli edzés időpontok is vannak, akkor hallgatlak:)

2011. nov. 24. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudok. nincs a fejemben edzőterem nyitvatartás stb.


a box pedig jó, és általában jól is oktatják. amíg nem késelőket akarsz összeverni utcán, addig szerintem mind egészségre (sport, mozgás), mind küzdősportnak komoly!


tényleg nem sajnálom hogy nem tudok jobbat ajánlani, de de hogy hol van reggeli edzés, vagy ki a legjobb ökölvívó edző Budapesten ennek utána kell járni..

2011. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos edzésidőpontokkal nem tok szolgálni.

De szerintem válaszd a Tae Kwon Do-t a Box mellett.Boxon csak ütés,Tae Kwon Do-n (jóformán) csak rúgás.A 2 jól kiegészíti egymást,jól fogsz tudni ütni és túgni is.Meg hát ugye karatéban sok boxszal ellentmondásos dolgot fogsz találni,amit nehéz és mindkét stílusra egészségtelen.Persze Tae Kwon Do-bna is lesznek,de sokkal kevesebb és elviselhetőbbek.

2011. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!