Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítők, tapasztalt -jól...

Testépítők, tapasztalt -jól informált embertől, segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az első dolog : Még nem volt kreatin kúrám, de utána olvastam, tiszta a feltöltés és a szinten tartás része is,amit nemtudok viszont: veszek kreatin monohidrátot (full force, nem drága 5.500 / 1kg ! ) ezzel feltöltenék, ha szeretnék mellé szedni Pump-FX et vagy Trans-FX-et ,akkor azt hogyan kéne ? Feltételezem hogy nem azzal lenne a szinten tartás, esetleg elég lenne edzés előtt vagy után 1 adag, vagy már alapjába véve hülyeség h így szedjem és előbb nézzem meg a sima monohidrát hatását? ( olvastam h pump/trans FX nél jobban megmarad a hozott tömeg ,független attól h jó a kajám mind monohidrát mind pump/trans nál) a Következő kérdés ebből is ered : olvasgattam, és nem találtam meg ,hogy mi a különbség a trans-fx és pump-fx között. valaki kisegíteni melyik mire alkalmasabb ?

és végül: Akadna itt egy segítőkész ,évek alapján tapasztalt testépítő aki megnézné az edzés- kaja tervem hogy rendben van-e, én nem találtam kivetni valót :P ezért kellene 1 hozzáértő segítsége. Köszönöm előre a segítő válaszokat és akinek küldhetem a 2tervet,az is írjon. köszönöm


2011. szept. 11. 18:59
1 2
 11/14 oyeacch ***** válasza:
Pl tricepszre 3 gyakorlat 3x4 sorozattal, tehát 12 sorozat, érted.
2011. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 oyeacch ***** válasza:

HOt blood lényege nem a jobb felszívódás, hanem edzés közben jobb koncentráció, jobb bedurranás, pörgés és erő.


Azt mondanom sem kell, hogy nem mindenkinél működik, és látom, bele vagy gyöpösödve a scitecbe. nagy hiba. Nézz szét itt:


[link]

2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen. ő , inkább csak nem hallottam nagyon másról , vagyis bio-techről jót nem sokat. másról meg úgy egyátalán :D de köszönöm a segítséget
2011. szept. 12. 16:38
 14/14 oyeacch ***** válasza:

Nézz ott körül. Átlag gyúrós ezt ismeri, scitec+biotech. Scitecnek vannak jó termékei, de biotechért nem fizetnék az tuti. Kivéve vitabolic, de mást nem vennék tőlük.

Scitecnek viszont sok terméke túlárazott, vannak nála olcsóbbak.

2011. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!