Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Marha sok melledzés? Alul...

Marha sok melledzés? Alul bővebben!

Figyelt kérdés

1 hónapja gyúrok heti 4x-er és az lenne a kérdésem hogy micsináljak mert fiú léttemre elég nagy a mellem,inkább zsíros de lóg egy kicsit milyen edzés vagy egyéb dolog lenne

erre a legmegfelelöbb hogy eltüntessem? Értelmes válaszokat várok,köszi:)


2011. júl. 14. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Tömegelés alatt a zsír nem fog eltűnni, max jobb lesz a látvány a felszedett izomtól. Ha nagyon zavar, szálkásíts.
2011. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát elég kellemetlen főleg strandszezonban :/

De ha keményen mellre elkezdek gyúrni láthatobb lesz a változás?

2011. júl. 14. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:

ha heti többször is gyúrsz mellre, azzal többet ártasz, mint segítesz, mivel csak másfél hónap maradt a nyárból, nem tudsz annyi izmot felszedni, hogy látható legyen a zsír alatt(bár ez attól függ, hogy mennyi zsírról van szó..) inkább kezdj el rendszeresen biciklizni/futni, és ezek legalább 40 percig tartsanak

ilyenkor nem az a lényeg, hogy sprintelsz 100 métert és még 39 percig sétálsz, hanem megpróbálod kitalálni a számodra ideális tempót és azzal futsz folyamatosan

sok sikert!

2011. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az izom meg a zsir ket kulon dolog, sosem ertettem miert gondoljak egyesek, hogyha elkezdenek gyurni, akkor majd lefogynak. Te most mit akarsz? Izmot vagy nem logos mellet? A fogyas kevesebb ideig tartana, de ha utana meg szeretnel tomegelni, akkor ugyis bezsirosodsz valamennyire.


Azt javaslom, hogy miutan utanaolvastal (bodybuilder), kezdj el zabalni meg edzeni, szard le a kinezeted par evig, aztan szalkasits. (aj de szar ezen a telon irni)

2011. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Izmot akarok növelni és elég jó úton vagy felé! Abban meg igazatok van hogy már nem sok van a nyárból szóval most ha ugyanolyan erő bedopással edzek mint eddig elkezdek tömeget növelni és utánna leszálkásitok no csecs,tisztában vagy hogy ez nem egyik hétről a másikra fog menni!
2011. júl. 14. 18:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2011. júl. 14. 18:08
 7/9 A kérdező kommentje:
17:52-es válaszolóhoz szolnék: Ha most elkezdek futni,bringázni mint az állat akkor nem tok tömeget növelni akkor csak leszálkásodok ezt meg nem szeretném majd csak idővel,de azért köszi! ;)
2011. júl. 14. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

17:52 vagyok

én úgy érzem "fiú léttemre elég nagy a mellem,inkább zsíros de lóg egy kicsit milyen edzés vagy egyéb dolog lenne

erre a legmegfelelöbb hogy eltüntessem?" erre a kérdésedre az én válaszom is jó ;)

2011. júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van bocsi,mert nem írtam ki hogy nem fogyni akarok hanem mellett tüntetni :)
2011. júl. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!