Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Yip Man vagy Morihei Ueshiba...

Yip Man vagy Morihei Ueshiba O'Sensei? Melyik volt szerintetek a nagyobb harcművész?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ueshiba az Aikido alapító?
2011. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sokan azt tartották róla hogy emberfeletti képeségekkel rendelkezik. Igen ő az.
2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

köszönöm.

ettől ugyan nem volt senkitől sem nagyobb, de bizonyára volt annyi a háttérben, hogy erős volt.

2011. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

88 éves koráig minden nap lent volt a dojoban. 88 évesen - és rákosan - senki sem erős izomból.


De fiatal korában valóban nagyon erős volt, sőt, híresen nagy fizikai ereje volt.

2011. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva szerintem ilyen szintű harcművészek között már kár összehasonlítást csinálni. Mindketten közel legyőzhetetlen harcos hírében álltak.
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az erőnek az én értelmezésemben és a fenti szövegkörnyezetben csak érintőlegesen van köze az izomhoz.
2011. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Chuck Norris
2011. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Yip Mant legyozte egy masik legendas Kung Fu mester Chu Chung Man akit ha jol tudok unokatestvere Ueshiba Morihei pedig nagyon eros volt es nehez...szoval vekony volt de az izom kotegei a sok edzestol nehezek voltak azt mondjak 10 tanitvanya nem tudta megemelni amikor meghalt annyira nehezek voltak az izmai az edzesektol...szerintem morihei bar nem tudom...
2011. júl. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye nem gondolod, hogy a súlya miatt nem tudták megemelni? 10 ember 6-700 kilót is röhögve felemel...
2011. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig de es nagyon nehez volt mikor meghalt es ezt egy aikidos konyvben olvastam es nem tudom nem voltam ott de valami ilyet allitanak hogy legerosebb tanitvanyai sem tudtak megemelni :D nem tudom mar melyik konyvben olvastam :D
2011. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!