Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják Steven Seagalról...

Miért mondják Steven Seagalról hogy már nem hiteles mint harcművész?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt hiteles?
2011. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a 7. dan-t azért nem mindenki éri el
2011. okt. 25. 22:01
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha nem is volt az, akkor miért?
2011. okt. 25. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
hiteles harcművész, de hiteltelen harcos :D
2011. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem olvastam róla.

Kritikát csak a melója miatt szokott kapni,miszerint ő lett az új Bud Spencer.

Meg persze,hogy kúrálja a tinilányokat,házvezető nőt stb.

Egyébként ezekkel a gagyi filmjeivel,amik moziba sem kerülnek,hanem egyből videótéka alsó polcos,simán összehoz 8-10 millió dollárt filmenként.Nem véletlen,hogy sz@rik a mozifilmekre és ezzel a munka minőségére is.

2011. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mondják, mert már nem tudja olyan sebességgel végrehajtani a mozdulatokat mint fénykorában.

Ha megnézed a korábban készült filmekben sokkal kevesebb vágással oldották meg a jelenteket, nem volt nagyon szükség a trükközésre.


De ettől még mint harcművész hiteles szerintem, mert ugyanúgy fekete öves mester és komoly tudással rendelkezik.


Inkább mint akcióhős nem hiteles már. Én nagyon bírom Seagalt, de lássuk be hogy egy 60 éves embernek már nem állna jól és kevésbé lenne hihető, hogy egyedül puszta kézzel lever 4-5 bűnözőt.

2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!