Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki a legnagyobb harcművész a...

Ki a legnagyobb harcművész a világon?

Figyelt kérdés

A régi legendák közül : Bruce Lee és a többiek...akik már nincsenek köztünk.

Vagy a Jelen kor harcművészei: Jackie Chan, Jet Lee.


Esetleg a jövő harcosai:Tony Jaa


Szerintetek ki?


2010. aug. 4. 11:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
43%

Túl sok filmet nézel ....

menj el egyszer egy k-1 vagy Kyokushin karate vagy egy boxversenyre ezek full-contact küzdősportok.

2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kapásból csak ők jutottak eszembe.


De én úgy értem a legnagyobbak és egyben híresek.

2010. aug. 4. 12:23
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem én
2010. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már vártam ilyen választ. :)
2010. aug. 4. 12:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Bruce Lee marad örökre.És ő nem csak filmben volt harcművész.(csak mert egyik válaszoló írta, hogy túl sok filmet nézel)
2010. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 clint ***** válasza:

jackie chan és tony jaa inkább betanult kaszkadőrmutatványokban jók, nem igazán utcai harcművészetre, hanem amolyan szinpadi harcművészek.

Jet Li más tészta, ő többszörös kung-fu világbajnok.

Aztán ott van Donnie Yen. Nagyon jó harcművész, sok stílusban.

Egyébként Chuck Norris 8 dannos takekwondo mester, és még másik három harcművészetben mester, ha manapság nem is, a 80-anas években a filmsztárok közül messze ő volt a legjobb. Van Damme-ot és Segalt egyszerre aprította volna le.

Dolph Lundgren 5 dannos karatemester.

De ha a filmeket nem nézzük akkor Carter Wong, asszem ő alapította a magyar harcművészeti központot is.

Harminchat mesterfokozata van. Shaolin kung-fu, 8 dannos kempo, 5 dannos hapkido és asszem 6 dannos takekwon do mester. Többszörös thai box bajnok is, 36 meccséből 36 győzelem van mögötte.

Az másik legjobb az Semmy Shilt, aki szintén karatemester, és bizonyitott már a K1ben.

2010. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A Gracie család követte az az utat amit Bruce Lee is csinált,vagyis,hogy kihívta más küzdősportok jeles képviselőit bunyózni.Mindet megverték és a ketrecben is bizonyítottak.

Aztán van egy másik fickó úgy hívják Emin Boztepe,ő ugyanezt csinálta,mindenkit megvert és olyan zoral volt,hogy a Gracie-k sem mertek vele kiállni.

2010. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

18:21

tájékozott vagy a témában de Seagal-t elnézted :P

7 danos aikido mester, azért az nem semmi

2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 clint ***** válasza:
100%

Sylvester Stallone mondta, egy interjuban, hogy egy partin összeveszett Segal Van Damme-al, azon, hogy melyikük győzne.

Mikor Van Damme bízonyitani akart segal eltünt a partiról, azelőtt meg ugyanígy megfutamodott Chuck Norris egyik tanitványától. Nam néztem be semmit, Segal az aikidojával nem ér sokat egy komolyabb harcművészetet űzővel szemben.

2010. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Segal Van Damme ? Te teljesen h.ülye vagy ? Az Jean Claude Van Damme . Segal meg Steven Seagal . Szóval ezek után megkérdőjelezem a tudásodat a témáról
2010. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!