Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ki volt minden...

Szerintetek ki volt minden idők legnagyobb HARCMŰVÉSZE?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki volt a legnagyobb tudású harcművész? Nyugodtan bárki elmondhatja a véleményét. Azt is megindokolhatja, hogy szerinte miért az ő általa mester volt a jó. Vitatkozni lehet, DE arra viszont kérek mindenkit, hogy kulturáltan tegyük. Szóval ne legyen ilyen, hogy például: A kung-fu sz@r, mert az x harcművészet sokkal jobb ...stb.


Egy szóval stílusokat ne ócsároljunk.


Köszönöm!


2011. szept. 1. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Conan a barbár.

Minden ellenségét megölte és végül saját királyságot alapított.

2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Takeda Sokaku a Daitor Ryu Aiki Jujutsu nagymestere, a Meiji restauráció idején japán legjobb harcművésze.

Nála már talán csak Miyamoto Musashi volt nagyobb, de ő karddal, nem pusztakézzel....

2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 lee12 ***** válasza:
93%

Rambo mert egyedül kiiktatott egy hadsereget

viccet félretéve szerintem a legnagyobb harcművészek ilyen remeteként éltek élnek és nem versenyeznek így nem lehet dönteni

2011. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

A spártai 300 eléggé zoral volt.

Szerintem a lőfegyverek megjelenés előttig bármelyik hasonló létszámú hadsereget legyőztek volna,vagy akár 1 vs 1ben bármelyik harcművészt is.

Uh ők a legjobbak.

Elképesztő állóképesség,halálos elszántság,brutális hatékonyság.

Ők a nyerők.

2011. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni, minden stílusnak meg van a maga harcművésze.


Karate: Funakoshin Gichin, Masutatsu Oyama, Kancho Hideyuki Ashihara


Kung-Fu: Yip Man, Chan Heung, Ch'ang Dung Sheng (ő legyőzött több japán judo mestert is egymás után egy börtönben)


Aikido: Morihei Ueshiba O'Sensei


Judo: Jigoro Kano, Hakayama Taido, Hisa Kuma, Hichi Masao

(Hakayama Taido, Hisa Kuma és Hichi Masao, ők mindhárman vereséget szenvedtek Ch'ang Dung Sheng-től)


Capoeira:Besouro Manganga, Mestre Bimba (Bimba megverekedett több elismert japán harcművésszel és legyőzte őket! Az ő idejében a capoeira az kőkemény verekedés volt)


Ökölvívás: Tyson, Ali, John L. Sullivan, Lewis

Savate: Charles Charlemont, Joseph-Pierre Charlemont, Louis Vigneron, Charles Lecour

Birkózás: Arpin, Saarella , Aleksandr Karelin


Minden stílusnak meg volt a maga legendája, nem lehet kiemelni egy embert.


Krisz

2011. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Chuck Norris!


Egyéb kérdés?

2011. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 eric_one válasza:
75%

Kwai Chang Caine

eredeti neve: David Carradine

beceneve: Papus


Sajnos már nem élő személy, tehát egy híres legenda!

Bruce Lee csak jelenthetne neki...

2011. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 lee12 ***** válasza:
84%

a spártai srácnak üzenném hogy gondolom ő a 300 at látta és azért beszél így róluk

én is láttam és utána én is azt gondoltam hogy szinte legyőzhetetlenek mert a filmben úgy vannak beállítva

aztán töri órákon kezdett feltűnni hogy az athéniak is rendszeresen legyőzték őket valamint volt valami lázadás ahol mondjuk ott volt 200 felfegyverzett spártai akik megadták magukat egy ezer fős földműves lázadó egységnek

így rájöttem hogy igazából nem is legyőzhetetlenek, mondjuk zseniális harcosok voltak mert így nevelkedtek

de a felsoroltak közül bármelyik harcművész legyőzné őket test testelleni harcban mert a spártaiak nem ismerték a harcművészeteket

ők harci egységként voltak erősek főként különben 5 perzsa katona simán megölne egy spártait

2011. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de normális válaszokat kérek! Ilyen Chuck Norris-os és 300 spártais válaszokat nem kérek!


Akik értelmes válaszokat írtak azoknak köszönöm szépen!

2011. szept. 2. 17:02
 10/24 anonim válasza:
100%
Szerintem minden lelkiismeret furdalás nélkül odaadhatjuk ezt a címet Bruce Lee-nek. A Jeet Kune Do megalapítója, minden idők legnagyobb harcművésze volt Lee.
2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!