Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is Bruce Lee volt...

Szerintetek is Bruce Lee volt minden idők legnagyobb harcművésze?

Figyelt kérdés
igaz ezt nehéz lemérni,de tőle talán csak a mestere yip man volt jobb
2010. dec. 19. 11:41
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem Bolo Yeung a tuti. Bár ezt nem tudjuk kijelenteni... a középkorba lehet volt náluk ügyesebb is csak régebben akiket jóformán nem is ismerünk
2010. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem állítanám.Jól tudott verekedni,de ebbe az is közrejátszott,hogy alapból agresszív volt,plusz még képezte is magát.

De amikor a 20as éveiben hazalátogatott Yip mesterhez,bunyózott néhány tanítványával és simán leverték.Azonkívül a testalkata is behatárolta ezt ő is megmondta,hiába volt bivaly erős.

Úgy fogalmaznék,hogy korosztályának kiemelkedő harcosa volt.

2010. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ő volt a legnagyobb harcművész. Az viszont tény, hogy Bruce Lee egy nagyon gyors, robbanékony, kreatív erős verekedő volt.

Amúgy szerintem a legnagyobbak: Funakoshi Gichin, a Morihei Ueshiba O'Sensei, a Yip Man, a Mestre Bimba, Sosai Masutatsu Oyama.

2010. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bruce Lee-t az ő korában egyértelműen a legnagyobb harcművésznek nevezték a szakemberek is. Igaz, hogy minden idők egyik legnagyobb harcművésze, de mindenképp a legtehetségesebb.
2015. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!