Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb sportélményed?

Mi a legnagyobb sportélményed?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint verseny? Ha igen akkor elég érdekes mert erőedző mivoltomtól függetlenül a legnagyobb sportélményem egy mezei futóverseny volt :)


Kb 1,5 évvel ezelőtt, jelentkeztem a rendészeti szakközépbe 2 másik osztálytársammal együtt. Elég sokat készültünk rá (fizikailag, csak sajnos a műveltségin ketten elég gyér pontot szedtünk össze, így mi inkább informatikusok leszünk egyelőre :D) persze minden percet kihasználtunk a mozgásra. Az összes tesiórán az alap felvételihez szükséges gyakorlatokat csináltuk ami szemet szúrt a tanárnak. Erreföl minket hármunkat + még egy gyereket benevezett futóversenyre, mert ha már gyakorolunk rá akkor annyira sz4rok nem lehetünk alapon :D. Tehát el is mentünk a futóversenyre, ahol én egyedül voltam rövidnadrág póló kombóba. Igen mert reggel nézem:

ááá süt a nap 11-re amikor kezdődik biztos jó idő lesz. Persze nem így történt baromi nagy szél lett és kb 7-8fok lehetett :) Szóval ott állunk (én álló pólószaggató mellbimbóval), hárman mint egy egy fadarab egy épület mögött (szélárnyék fuck yeah XD), és várjuk, hogy szólítsanak minket. Csak halljuk, hogy 5-ös korcsoport fiúk, 6-os korcsoport lányok stb... Mondom csak álljunk már oda a tanár mellé, mert azt se tudjuk milyen korcsoportba vagyunk. Amire odaértünk pont halljuk, hogy 6-os korcsoport fiúk. Mondom megkérdem mi melyikbe vagyunk.

A tanár rámnéz, majd a rajtja, majd ismét rám és elkezd kiabálni, hogy haladjunk mert ezek mi vagyunk. Gyors odasprinteltünk a rajtvonalhoz, miattunk állt az egész verseny. El is indultunk 4km volt a táv, én szépen nyugis tempóban utolsóként kezdtem kocogni. A 4km végére feljöttem a bő középmezőnybe, már a célegyenesre fordultam volna amikor meglátom, hogy előttem haverom leállt sétálni. Háhá! Mondom odakocogok vigyorgok egyet és elkezdek sprintelni mint állat. Úgy is volt, szépen gyorsítottam, de kettőnk között volt egy ismeretlen illető. Oda értem pont a másik illető mögé alig két méterre voltam haveromtól elkezdtem vigyorogni mint állat. Haver csak ezt a pillanatot várta, elkiabálta magát iszonyat hangosan, hogy ENGEM TE NEM ELŐZÖL MEG! De köztünk volt a csávó, aki azt hitte neki kiabál haver. Hagy ne mondjam mind haverom mind a csávó elkezdett izomból sprintelni. Én meg csak röhögtem, de annyira, hogy nem volt erőm már futni se XD

Így lettem én a 95 emberből, 43-ik haver meg 41-ik :D

2011. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Minigolfversenyen elért 4.hely tolószékesként

2011. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én, aki 20 éves koromig utáltam a mozgás minden fajtáját (kövér nem voltam, de ez csak a szerencsés alkat miatt), a futást különösen, 21 évesen lefutottam a félmaratont, élvezettel, könnyedén, nem mondom hogy nem fáradtam el, de emlékszem, gimiben még a 600 méter alatt is meg kellett állnom...nekem ez nagy élmény volt. Azóta a maratonra gyúrok. :)
2011. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!