Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki győzne Muhammad Ali VS....

Ki győzne Muhammad Ali VS. Morihei Ueshiba O'Sensei?

Figyelt kérdés
Egy küzdelemben ki nyerne, a híres ökölvívó bajnok vagy az aikido megalapítója és egyben legnagyobb mestere? Indokot is kérek. Köszönöm.
2010. okt. 22. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez megint egy annyira hülye kérdés . Az egyik egy küzdősport , a másik egy önvédelmi harcművészet . Az aikido mester pont azt tanulta , fejlesztette évekig , hogy a bokszolóhoz hasonló mozdulatokat hogyan védje ki , viszont a bokszoló nem igazán tudja megtanulni , hogy az aikido mesteren hogy fogjon ki . Szerintem elég irreális .
2010. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ali nyerne, mert ő még él.
2010. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 clint ***** válasza:
a sensei 155 cm magas volt, míg ali két méter feletti volt sztem sosem kapta volna el a kis aikido mestert.
2010. okt. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Ali utolérte volna O-senseit...


Első, Te ezt komolyan gondolod? OMFG ROTFL

2010. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 clint ***** válasza:

igen ezt sosem lehet tudni, viszont Masutatsu Oyama-t a kyokushin mestert sosem tudta volna legyőzni az tuti.

Az aikido az más.

2010. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lett volna esélye Oyama ellen is.


De könyörgöm, Oyama legalább egy súlycsoportban volt Alival, itt legalább van értelme ezen elgondolkodni...


De hogy egyesek hogyafrancba képzelik, hogy 60 kilós arcok (O-sensei, Lee) eséllyel indulnának profi boxbajnokok ellen, mint Ali, meg Tyson...

2010. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Bruce Lee? Nem lett volna esélye? miért Chuck Norris egy súlycsoportba van vele? Hát nem nagyon. Kareem Abdul-Jabbar sem. (bár őt hagyjuk) itt az a lényeg h a "kis" Lee-nek erősebb ütése volt mint Ali-nak (<60Kg-os!) ja és ~11ütés/s-t is produkált. Mire Ali megfordul Lee "halálra" pofozza.
2010. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 clint ***** válasza:

oyama simán megöli egy ütéssel, egy bokszoló nem téglatöréssel növeli az ütőerejét.

Ne feledjük azt sem, hogy ő karate mester. Azért ha nézed a k1-et levágod, hogy ott megnnék a bokszolókat, a karatésok meg igen nagy falat még a thaibokszolóknak is.

2010. okt. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja a karatésok, akik a legmenőbb holland edzőkkel készülnek... annyi közük van a karatéhoz, hogy karateruhában mennek be a ringbe.


Bruce Leenek nagyobb az ütőereje mint Alinak? no comment... XD ROTFL

2010. okt. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 clint ***** válasza:

jah andy hug pl biztos csak viccből volt a kyokushin egyik mestere, meg semmy shilt is titokban nem is karatét oktat.

mushashi is titokban ökölvivó, csak kamuból karatés stb, stb

Bruce-nak én is azt olvastam, nemegy helyen, hogy akkora volt az ütőereje mint alinak, de sosem tudni mi van felfujva és mi nem. Én sztem pl kamu, hogy ő valaha is legyőzte norrist, aki annak idején igencsak komoly eredményeket ért el a taekwondoban, a karatéban és a jiu jitzuban is, nagyjából a jiu jitzu az alapja a mai mma-nak is.

2010. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!