Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki győzne Muhammad Ali VS....

Ki győzne Muhammad Ali VS. Morihei Ueshiba O'Sensei?

Figyelt kérdés
Egy küzdelemben ki nyerne, a híres ökölvívó bajnok vagy az aikido megalapítója és egyben legnagyobb mestere? Indokot is kérek. Köszönöm.
2010. okt. 22. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is clintnek van igaza, egy olyan harcos aki jól tud ütni, és RÚGNI is, + dobástechnikák, földharc..stb. Az ilyen ellen egy profi bokszolónak esélye sincs. Antonio Inoki egy japán birkózó döntetlen meccset játszott Ali-val, fenn van a youtube-on. És ő csak egy sima birkózó, szerintem O'Sensei és Lee is letudta volna győzni.
2010. okt. 24. 17:34
 12/13 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Minden idők két legnagyobb harcművész mestere Bruce Lee és Morihei Ueshiba volt. Bruce Lee a Wing Chun Kung-fun alapuló Jeet Kune Doo, Morihei pedig az aiki-jujitsun alapuló aikido megalapítója volt. Lee mestere Yip Man volt, Morihei legképzettebb mestere pedig Takeda Sokaku volt. Bruce Lee 171 cm volt és 63 kg. Morihei 154 cm volt és kb. 80 kg. Mindketten emberfeletti ügyességgel, gyorsasággal, erővel és koordinációval rendelkeztek.

A fent említett 4 mester a világ 4 legnagyobb harcművész mestere a mai napig. Oyama őket követi. Szerintem.

2016. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!