Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muhammad Ali vs Mike Tyson....

Muhammad Ali vs Mike Tyson. Szerintettek ki nyert volna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
A Frazier utáni Ali.
2009. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem már Liston után is megverte volna.
2009. júl. 27. 14:30
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Tyson kikapna csakúgy mint Foreman!!
2009. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Tyson és Foreman azért nem ugyanaz a kategória.

Olvastam az életéről, és azt mondom, hogy amikor világbajnok lett, akkor ő nyert volna nem Ali. Akkor senki nem volt képes leverni.

2009. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha mid a kettő fénykorát nézzük, akkor is Ali nyert volna. Lehet h meg se tudta volna komolyabban ütni. De ez persze csak az én véleményem:D
2009. júl. 27. 23:09
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Ali általában úgy játszott, hogy hagyta magát megütni, és amikor az ellenfél elfáradt abban, hogy képtelen volt kiütni, akkor ledarálta. Tyson ezzel szemben rögtön az elején eldöntötte, ki a győztes. Bár, valóban nem egyszerű ezt eldönteni.

Mindenesetre jó kérdés! :)

2009. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó lenne, ha többen is írnának, mert mindenki véleményére nagyon kíváncsi vagyok. :)
2009. júl. 28. 22:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.


Jól írta itt fentebb valaki, Tyson rögtön az elején döntésre akarta vinni. Mindig. És amikor ez nem ment (Holyfield) akkor nagy bajban volt. Mindig. Igaz, hogy a jó ellenfélválasztás és a kategória akkori relatív gyengesége miatt ez ritkán következett be. Tekintve Ali Frazier utáni stílusát, nekem egyértelmű, hogy Ali játszott volna vele, amíg elfárad a maga diktálta tempóban, aztán kivégzi.


Ali stílusa éppen ebben fejlődött sokat, hogy már nem hagyta verni magát. Sőt, külön élvezte (saját nyilatkozata szerint), ha azzal hergelhette az ellenfelét, hogy amaz KÉPTELEN volt értékelhető módon megütni Őt. Meneteket áldozott fel ezért, mert jó taktikának bizonyult. Nem csak az ütőerő csökken ilyenkor, de a harci kedv is alaposan lelohad. És Ali erre játszott. Persze, nem 4 menetes találkozóra gondoltam a kérdést olvasva, hanem minél hosszabb címmeccsre.


OFF Holyfield ősszel fülvédőben lép majd ringbe Mike ellen? ;o) ON

2009. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem Tyson!Fénykorában verhetetlen volt!

Nah figyeljetek:Muhmmad Ali korában nem voltak olyan jó bokszolók,mint Tyson korában és Tyson így is verhetetlen volt!NEm azt mondom hogy Ali egy senki,de Tysonnak az ütései nagyon erősek voltak!

2009. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Foremannak és Listonnak erősebb ütéseik voltak, mint Tysonnak, mégsem tudták megverni...
2009. aug. 30. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!