Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muhammad Ali vs Mike Tyson....

Muhammad Ali vs Mike Tyson. Szerintettek ki nyert volna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem!Jól van Foreman is erős volt,de Tyson fénykorában nagyon erős volt!A Youtube-on is mennyi olyan van hogy Mike Tyson the K.O. king!Ali-ról semmi olyat nem tudsz mondani ami nagyon jellemző volt rá!Tyson sokkal erősebb!
2009. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tyson erőset üt de ha olyan ellenfele van aki taktikás(holyfield,Lewis) akkor ott nem tud mit kezdeni.

Ali viszont egy nagyon jó bunyós akinek gyors a keze és jó állóképessége van. Szerintem ali nyerne hiába van benne tysonban az hogy egy ütéssel is tud nyerni.

2010. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
64%
Abszolúte Ali. Nem mellesleg Cassius emberileg is egy élő legenda. Tyson beleharapott Holyfield fülébe, csak azért, hogy kizárják, nehogy Evander ismét legyőzze. Mostanra meg drogos lett belőle...
2010. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%

"Nah figyeljetek:Muhmmad Ali korában nem voltak olyan jó bokszolók"


Úr isten miről beszél ez az ember, az is csak mellékes, hogy azt a kort sokan a box aranykorának hívják...

2011. jan. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Először is:

Nehéz összehasonlítani a kettőt,mer' Ali idejében a box nem volt olyan szinten (teljesítmény növelő szerek,és egyéb tekintetben sem),mint Tyson-éban. Tehát olyan,mintha egy mai Barca,vagy akár egy középszintű csapat játszana a régi real-lal. Nagyon sokat változott minden sport.


Ali idejében is voltak hatalmas boxolók:Foreman,Fraizer,Floyd Patterson,Sonny Liston,Ken Norton...de az az Ő ideje.Ezek a figurák Tyson idejében,az akkori tudásukkal nem állták volna meg a helyüket...más kérdés,hogy Foreman még a negyvenes éveiben is világbajnok lett.


Valaki írta,hogy Liston erősebbet ütött,mint Tyson.Ezen megmosolygtam :)

Nézz csak meg egy videót mindkettő kiütéseiről. Liston ütőtechnikája inkább egy kocsmai bunyóséra emlékeztet,Tyson meg átüti a mellkasodat. Foreman azonban talán rendelkezett olyan ütőerővel,mint Mike.


Más valaki meg azt írta,hogy Alinak nincs semmi jellegzetessége.Óriási hülyeség,nem is tudom,honnan vette :D

Olyan jellegzetességei vannak,amiket mai napig nem nagyon tudnak eredményesen használni:leengedett kéz,csak fejre üt,flegma,laza mozdulatokkal csak a fejét mozdítja az ütés elől pár centivel,na meg az Ali sasszé,és maga a box-stílusa...


A kérdésere válaszolva:

Szerintem Ali,az eltiltása előtt,az igazi táncolós,"szállj,mint a lepke,csípj,mint a méh" időszakában elbírt volna Tysonnal,ahogy Foremannal is. Azér' necces,mer' elég,ha egy ütés betalál Tyson-tól,mint ahogy Foreman is ezér' volt veszélyes. Tyson nem egy hosszútávra berendezkedett boxoló volt,Ali szerintem kijátszotta volna.Mellesleg mit tudott volna kezdeni Vele Tyson,ha Ali folyamatosan táncikál??El se találja,sajnos jóval rövidebbek a kezei,mint Clay-nak.Ali kifárasztotta volna,egy két testütést kapott volna a köteleknél,de aztán az utcsó menetekben megsorozza Tysont,és végül egy Sonny Liston szerű kiütéssel győz!!!!


Látom lelki szemeim előtt!És megkockáztatom,hogy az akkori Ali,annak az időnek a box-színvonalában edződve el tudta volna verni,a saját box-korában edződött Tyson-t!!!!

2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát tyson is ki tud térni egy két ütés elől de szerintem ali ütése elől nem.

Márpedig tyson gyorsabb mint foreman és tényleg csak egyszer kell jó helyen eltalálnia alit.Nehéz ezt így megválaszolni

2023. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!