Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Markus Rühl hogy nem nyert 1...

Markus Rühl hogy nem nyert 1 Mr. Olympiát sem?

Figyelt kérdés
kar:61 cm,comb:86 cm,mell-hát:152cm,130kg-os versenysúly.ekkora tömeggel hogy nem nyert?tudom hogy nem minden a tömeg,mert a szimmetria,stb is fontos,de akkor is.
2011. febr. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A fene sem tudja.Szerintem úgy nem adják csak oda,csak akkor akkor ha az előző évi bajnok nagyon elszúr valamit.

Egyéni véleményem szerint meg túl vastag a dereka hordó a hasa,de az kétségtelen hogy hatalmas és a versenyzők közül az egyik legszimpatikusabb ember lehet,legalábbis a róla készült dok filmekből ez jön le.Vicces,jópofa nem olyan autista,mint Cutler,vagy James.Bár ők is nagyszerűek,de a pumping iron érzés nincs meg bennük,benne viszont ott van.

2011. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ egy Mr Olympia első helyezés, talán nem volt elég száraz a bíráknak, vagy eres, vagy kockás a hasa. hiába akkora mint egy tank, itt ezek dominálnak. (mivel egy súlycsoport van kb)
2011. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. szar stuktúra

2. német

3. ronnie mögött töltötte az aranykorát aki nála sokkal jobb volt


amiket meg írtál adatokat azok vastagításnál voltak.De ha azt hiszed hogy ez számít akkor nézd meg greg kovácsot.utána meg azt hogy mit "ért" el

2011. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pff..ez durva
2011. febr. 7. 19:24
 5/8 A kérdező kommentje:
he had an off-season weight of 420 pounds and his arms measured over 25 inches, his chest 70 inches, and his legs 35 inches. Ez mennyi? nem értem az angol mértékegységeket.
2011. febr. 7. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
sok...
2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy sok,de h4x0r,te nem értesz ezekhez?:s vagy valaki.
2011. febr. 7. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
annyi netes kalkulátor van mint a szemét...gugli.hu
2011. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!