Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kai Green mért is bukhatja a...

Kai Green mért is bukhatja a Mr. Olympiát?

Figyelt kérdés

[link]

itt elolvastam a cikket. Sőt utána olvastam a betegségnek. De nem igen látom a mellén a nőiesdést :/ meg ez mért jelent hátrányt az olympián ? Én neki szurkolok :)


2010. aug. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a testépítés a test szépségéről és arányairól szól.Egy gyno pedig egy férfinál nem igazán esztétikus dolog.Bár annyi szerencséje van hogy felhozta annyira a melleit hogy ne nagyon látszódjon és eléggé enyhe ez a gyno.De mindenképpen visszaveti az esélyeit.
2010. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

ja egy magyar testépítő elég jó eredményeket ért el pár éve, sztem igen feltünő gyno-val...

De hát magyarország nem amerika....

2010. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De én nem is értem hogy ezt hogyan hozta össze...

1 Vagy elfelejtette a proviront (:D:D?)


2 Annyira meg akarta verni Jay-t hogy többet szedett mint eddig(szteroid) és az antiösztrogén adagot nem emelte


3 nemtom de kíváncsi vagyok az ötletekre

2010. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
az antiösztrogének nem mindig hatásosak. Aki nagyon hajlamos, rohadt sok antiösztrogént szedhet ugyanugy csöcsösödik. Egyébként sok testépítő nem használ proviront, mert ki tudják használni az aromatizálást. Ösztrogén blokkolókat szednek (pl nolvadex).
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát de gondolom eddig is szedett valamit és nem csöcsösödött.De a lényeg hogy valamit nagyon elszámolt:D
2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!