Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van a...

Szerintetek kinek van a legnagyobb esélye megnyerni az idei Mr. Olympiát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Indoklást is írj.
2011. jan. 20. 20:23
 2/10 anonim válasza:

Hát meg mondom őszintén ez nem lesz válasz a kérdésedre mert nem láttam ki milyen formába van, de Jay legutóbb igen jól nézett ki.. szerintem jay!



FORZA DEXTER JACKSON (:

2011. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy amerikai lesz a nyertes, európaikat nem választanának, meg amúgy is gyengébbek.
2011. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát Arnold is európai volt,sose lehet tudni:D de szerintem is Amerikai lesz a nyertes.Ronnie mikor tér vissza?
2011. jan. 23. 11:56
 5/10 Clem ***** válasza:

Ronnie-t én is várom hogy vissza térjen..de hiába szerintem..!:(

Egyébként idén végre talán Kai is odateszi magát és tanult a tavalyi hibákból..!

De én főleg arra leszek kíváncsi ha Molnár Petinek sikerül elindulnia a 202font alatt...?!:)

2011. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem, ha Phil Heath kicsit javít a tavalyi formán akkor neki is van esélye, most Hany Rambod eddzi így főleg. Talán a lábán kéne még hoznia. Én neki drukkolok...
2011. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaynek.Ahhoz hogy egy uralkodó Olympiától elvegyék a címét nagyon komoly hiba kell.Yates is megvert szétszakadva meg behízva egy topon lévő Nassert illetve Shawn Ray-t.

Ronnie 2006-ban nagyon durva hibát követett el ami miatt egyértelmű lett a veresége.

Magyarul ha Jay valamit nem kúr el akkor ő marad az O.

Egyébként papíron Phil,Kai és Branch is nagyon jók.Dexternek kicsi a tömege.Az hogy 1x megnyerte szintén okkal történt.(akkoriban akarták kilobbizni hogy olimpiai sportág legyen a testépítés és meg akarták mutatni az új irányvonalat./illetve mindenki rettentően szar volt/)


Egyébként a Masters-re is kíváncsi leszek.Ha a meghívottak fele bekészül akkor ott durvább mezőny lesz mint az O-n

2011. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mastersre kik a meghívottak?
2011. jan. 24. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Larry Scott

Sergio Oliva

Chris Dickerson

Lee Haney

Samir Bannout

Dorian Yates

Ronnie Coleman

Dexter Jackson

Aaron Baker

Flex Wheeler

Ed Corney

Andreas Cahling

Dave Draper

Paul Dillet

Milos Sarcev

Vince Taylor

Nasser El Sonbaty

Kevin Levrone

Franco Columbu

Rich Gaspari

Shawn Ray

Eddie Robinson

Chris Cormier

Tom Platz

Robby Robinson

Lou Ferrigno

Lee Priest

Pavol Jablonicky

Rolland Kickinger

Mike Francois

Bob Paris

Danny Padilla

Gary Strydom

Günter Schlierkamp

2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pfú :D ez tényleg durvább lesz
2011. jan. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!