Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legkeményebb harcművé...

Melyik a legkeményebb harcművészet vagy küzdősport?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:24
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
én is a muay boran mellet vagyok, és csak annyit fűznék hozzá, hogy csak HIVATALOSAN nem lehet muay borant tanulni mo-n. én muay boran és még egy-két cucc keverékét tanulom, de nem egyletben, tehát ha valaki nagyon akarja, akkor meg tudja találni ezeket az underground edzéseket, mivel nem csak a saját városomban kapásból 2-3 ilyet tudok mondani, beleértve azt ahova én járok.
2013. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Orfeus ***** válasza:

Ilyenek hogy a kempo, thai box stb nem jó az utcára, azokat összeereszteném pár barátommal. Nehogy már egy judo vagy egy birkó jobb legyen nála, el is sírom magam.


Én spec a kyokushin híve vagyok, mert full contact és van eszmei háttere, nekem erre van igényem, persze mindenkinek más. Annyit tok mondani h volt rá precedens h megkellett védenem magam a roma testvéreinkel, és nem tartott sokáig. Ennyit arról h csak ringbe jó.


Minden stílus annyira kemény amennyire maga a harcos. Persze hallom sok helyről h a kyo ezért azért szar. Ezt magyarázzák meg Michael Jay Whitenak, Remy Bonjaskynak, vagy Andy Hug-nak.


Persze egyik színész, ketten meg k1-eznek. Persze az utcán biztos csírák a nehézsúlyú stb bajnoki övek mellett.


Azt tanulsz amit akarsz csak vedd komolyan. Wing Tsunt hagyd, ha csak nincs 5 éved arra h talán megvédd magad. A box is nagyon fasza igazából.

2014. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!