Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak saját súlyos edzéssel...

Csak saját súlyos edzéssel ezt el lehet érni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tudom egyiken sincs sok izom. Nem akarok én sem. Hanem kinézni szeretnék valahogy. 185 centi vagyok és 75kg. Egy 8 kg szeretnék lenni ilyen izomzattal. Szálkásság meg van mert sportolok. Ha szabadtestes edzést csinálok (saját súlyos) és szedek fehérjét, valamint a táplálkozás is korrektül meg van tervezve és betartva akkor ezt össze lehet hozni, mint onaldonak van, vagy kell hozzá konditerem?


2011. ápr. 25. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vagy kókusz csoki v mogyoró csoki szedj
2011. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ez simán elérhető és a kókusz csokit válaszd inkább, szerintem a mogyorós csoki túl édes (nekem legalábbis).

2011. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És a táplálkozásnál mire kell figyelni, meg legyen az elég fejérje és szénhidrát beviitel? Abból menyi az ajánlott ilyen edzésnél és célnál?
2011. ápr. 27. 23:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez olvasd el a 'Meztelen harcos' és a 'Fegyencedzés' című könyveket, abban mindent meg tudsz a saját testsúllyal végzett edzésről.

Azt viszont tudnod kell, hogy ezek a gyakorlatok nem adnak olyan látványos izomzatot, mint a konditermes edzés, de jobban megnöveli a funkcionális izomerőt.

És amúgy szerintem a természetes módszerekkel edzett izomzat sokkal esztétikusabb mint a 'kigyúrt' (persze ez csak magánvélemény, nem akarok senkit sem megbántani)

2011. máj. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!