Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak saját súlyos edzéssel...

Csak saját súlyos edzéssel ezt el lehet érni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tudom egyiken sincs sok izom. Nem akarok én sem. Hanem kinézni szeretnék valahogy. 185 centi vagyok és 75kg. Egy 8 kg szeretnék lenni ilyen izomzattal. Szálkásság meg van mert sportolok. Ha szabadtestes edzést csinálok (saját súlyos) és szedek fehérjét, valamint a táplálkozás is korrektül meg van tervezve és betartva akkor ezt össze lehet hozni, mint onaldonak van, vagy kell hozzá konditerem?


2011. ápr. 25. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Össze lehet hozni ha rendben van a kajád.De én mindenképp elmennék edzőterembe. http://www.youtube.com/watch?v=QXCwz2sDc24 nézd meg ezt a srácot,hogy mit ért el.

2011. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi. igen ezt most néztem pont amikor linkelted :D


tehát ilyen edzéshez fehérje mehet szted?

2011. ápr. 25. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Mrolympia


A fehérje az izmok építőanyaga.Szerinted mehet?:D Amúgy CH-t(szénhidrát) is vigyél be 4-5g/testsúlykilógrammonként rizsből,zabból,krumpliból,teljes kiörlésü kenyérből,hüvelyesekből.

2011. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendben. és esetleg tömegnövelő?
2011. ápr. 25. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő Fehérjét és CH-t tartalmaz...
2011. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az Ch meg fehérje, tehát ja.
2011. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sima sporttal is elérhető ez.

Az első képen a színész srác kb 10-12 éve heti 5-6x kravozik,Ronaldo meg gyerekkora óta focizik.

Ilyen hosszú távú sport külön súlyzós edzés nélkül is nyomot hagy a testen,csak a testzsírt kell beállítani hozzá diétával,hogy látványosabb legyen.

De egyébként persze,el lehet érni saját testsúlyos edzéssel.

2011. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem fehérjét szedek. De ehhez milyet ajánlasz figyelembe véve a zedzés nemét és az elérendő célt. Csak mert nem ismerem a termékeket. linkelnél hogy te melyikeket ajánlod?
2011. ápr. 25. 23:52
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] emellé edzés után 1g/testsúlykilógramm dextrózt(szőlőcukor) rakok.
2011. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi. Akkor nnek az 5 kilós verzióját ki is próbálom. Csoki kókusz vagy melyikre esküszöl? :D
2011. ápr. 25. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!