Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy lánynak (11) kűzdő,...

Doddie kérdése:

Egy lánynak (11) kűzdő, önvédelmi sportokat ajánlanátok, írnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 éves lány vagyok, vékony testalkatú. Azért szeretnék valami küzdősportot, önvédelni sportot kipróbálni, hogy emgtudjam magamat védeni, esetleg ha nem hagynak, (mint az osztály társaim, esetleg belmkötnek) akkor visszatudjam nekik adni, de ezen kivűl imádok verekedni, és jó is vagyok benne. Tudnátok nekem ajánlani ilyen sportokat?

Előre is köszi!


2011. jan. 9. 13:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
krav-maga ;) [link]
2011. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez teccik :) köszi :))

csak nincs a városomban :SS xD nembaj, max. behord anyu ... :)

köszi, nagyon.

2011. jan. 9. 16:20
 3/16 anonim válasza:

Hello , Wing Tsun Kung Fu :)

Magyarországon több mint 20 éve van !

Amúgy fiú, lányak is ajánlott !

Nagyon elterjedt magyarországon ! én most 3 fokozatú vagyok és 1,5 éve járok ! Nekem vagyon tetszik , hatásos is és nem is nehz !

2011. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

+ még világszerte egységes tananyag s vizsgakövetelmény

Bruce Lee és Jackie Chan is ezt a harci rendszert választotta


az FBI , a Bundeswehr , a Magyar Rendőrség , a Hadsereg és a vám és pénzügyörség kiképzsében is szerepet kap !

2011. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
wing tsun kung fu.?? kiprobalom,megnezem ;) koszi.:)
2011. jan. 10. 20:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Wing Tsun 10 eve tanulom szerbiaban nem rossz stilus de vannak hatalmas hibai pl.egyaltalan nem mozgekony Weng Chunt ajanlanam fogadjuk sokan beirjak mindjart az csak a koppintasa nem az a Weng Chun hamarabb volt igaz nincs magyarorszagon de az a jo addig is Wing Chunozz inkabb mert az fasza stlus a Krav Magat meg zsidok loptak maguknak minden fele harcmuveszeti stilusbol :P
2011. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Es a kempo? ahhoz mit szoltok.??
2011. jan. 12. 14:39
 8/16 anonim válasza:
ááá , azt nem az nem jó !
2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Jiu Jitsu se rossz , csak 1 baj van vele , az összes gyakorlat földreviteles , és edzésen fájdalom nélkül nem uszod meg :D
2011. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hat de azert 11 eves lanynak Jiu Jitsu ha az utcan radmennek 3an akkor ba*zhatod amigy eggyel szarakodsz amazok megtaposnak Kempot sosem tanultam eddig en a Wing Chunt ajanlanam !
2011. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!