Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami módja annak,hogy...

Van valami módja annak,hogy legyőzzem a félelmet?Nagyon lehetetlennek tünik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval alapvetően a street workout dinamikus/akrobatikus tornász elemek érdekelnek ugrások a rudon stb és talán még a parkourhöz is köze van viszont elsősorban a torna és street workout akrobatikus dinamikus elemei az amitől félek rudon átugrások egyéb forgások stb gondolom sokan hallotatk már erről és láttátok vagy találkoztatok ilyen atléttákkal akár élőben na most a legnagyobb gond az,hogy egyszerüen nem birom legyőzni a félelmet 20 vagyok amikor 2 éve próbáltam egy két ilyen dinamikus elemet akkor is féltem,de valahogy sikerült,de még most az 1-2 db elemet sem merem csak egy két progresszióját próbálgatom,de ennél tovább nem merek jutni amikor 2 éve próbáltam akkor valahogy sikerült ,de most ujra kezdtem és rettenetes félelmet keltett személyi edzőhöz nemtudok menni itthol csináltam különböző huzózdkodókat,de még alacsonyabb rudon is félek valami tanács?

szept. 7. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Valaki kezdettől fogva nem fél, valaki pedig leküzdi a félelmét. Ha te egyik kategória sem vagy, akkor mégis csak szükség lenne edzőre, vagy legalább egy tapasztalt, hozzáértő sportolóra, aki segít neked.
szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha ugy vesszük bizonyos fokig letudom küzdeni,de most ezen valahogy nemtudok tullépni
szept. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!