Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El lehet sajátítani az alapoka...

El lehet sajátítani az alapokat? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Szerettem volna járni valamilyen harcművészetre,thai box-ot választottam, el mentem az edzőhöz megérdeklődtem hogy melyik nap és hánytól van edzés.Sajnos nem tudok járni mivel buszhoz vagyok kötve és edzés után több mint 2 órát kellene várni a buszra így elég későn érnék haza.Szóval itthon az alapokat meg tudnám tanulni hogy üssek, rúgjak,hogyan kell kitérni ütés elől stb ilyenekre gondoltam.Esetleg videók alapján meg lehet tanulni?Mit gondoltok?
2012. jan. 2. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Az otthoni módszerel ne próbálkozz,mert nem lesz aki kijavítsa a hibáidat.

2.Én is úgy járok jeet kune dora,hogy edzés után 1 órár várhatok a buszra.Kilehet bírni..:D

2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A thai box nem harcművészet modern formájában. És otthon nem fogod tudni megtanulni. A busz meg csak kifogás. Pár hónapja még haza kellett vonatoznom edzésről legalább 1,5 óra várakozás után és a vasútállomásról még 3/4-ed órát gyalogolnom kellett. kb 11:30-ra értem haza. Innentől fogva számomra te csak nyafogsz.
2012. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát egészen más lenne ha helyzet, ha nem érettségi előtt állnék,és nem kéne annyit tanulnom,ha nem érettségiznék nem lenne ilyen gondom.Csak ezért kérdeztem.
2012. jan. 2. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:

1.Ha most érettségizel,akk koncentrálj arra.Sztem kibírsz még pár hónapot Thai Box nélkül,majd érettségi után elkezded.

2.Két órát kéne várnod a buszra.Sztem gyalogolhatsz is,kizárt,h gyalog 2 órára laknátok az edzéstől.Vagy menj biciklivel oda-vissza,egy kis kardió úgysem árt.

3.Nincs esetleg máshol,más időpontban edzés?

2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Carbon, azért nem mindenki lakik abban a városban ahol edz és ha nem tudja megoldani utána a városban alvást akkor busszal kell hazajutnia. 20km már elég idő igényes lenne gyalog vagy futva.
2012. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Carbon:Sajnos nincs közelebb:( Egyébként írtad hogy gyalog vagy biciklivel,hát 20Km csak oda az út,na mire oda érnék ki lennék fulladva :D

Ahogy meg Neutronlovag írta hogy futva menni az edzésre kicsit idő igényes lenne,hát igen, elképzeltem magam hogy végig futni az oda vissza utat,vicces lenne, mire haza érnék úgy el lennél fáradva hogyha mondanák hogy melyiket választom egy csinos nőt vagy egy ágyat biztos az ágyat választanám.:D

2012. jan. 2. 13:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Carbon,Neutronlovag, ti milyen Harcművészetet tanultatok?Miben vagytok jártasak?
2012. jan. 2. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Jujutsu
2012. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Muay Thai (Thai Box).....xD.
2012. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!