Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik harcművésze...

Szerintetek melyik harcművészet/küzdősport illik hozzám?

Figyelt kérdés
Most szeretnék elkezdeni így ezt a műfajt is kipróbálni,eddig fociztam.Egy 178cm es 75kg srác vagyok aki nem túl hajlékony,a fociból kiindulva a lábam erősebb de a kezemmel úgymond ügyesebb vagyok inkáb úgy fogalmazok hogy kreatívabb.Inkább az álló bunyó az ütések és a rugások téma áll hozzám közelebb.Néha vannak ilyen pillanatok amikor addig hergelnek meddig úgy felidegesítem magam és akkor nme nagyon kegyelmezek meg.Ezzel a sportággal az a célom/céljaim hogy sok verseny legyen nyilván tudom ez az Eggyesülettől függ de legyen sok verseny mert azt szertném ha sok lehetőségem lenne a győzelemre.Előre is köszi a válszokat!!
aug. 11. 18:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Shito Ryu,de kicsit melyebben belementem tehat ugyanabban a varosban van taekwondo es muay thai
aug. 11. 20:37
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A shito-ryu irányzatot célszerű hanyagolni.

Taekwondónál olyan egyesületet keress, ami versenyeztetéssel is foglalkozik. A katázgató, levegőkékítő, varázsolgató klubokat kerüld, mert még sparring sincs a tréningen. A muay thainál nincs ilyen gond. Ott inkább azzal van, hogy sok az alacsony színvonalú klub, ahol megy a "suttyó box" muay thai címszó alatt.

aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De peldaul ugyan ez van egy masik varosnal is az is ugyan annyira van tolem mint a masik talan meg egy ot-tiz perccel hamarabb is ottlennek,ott is karate van,Ze Bu Kan Kempo
aug. 11. 21:09
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Megint az a kérdés, hogy milyen karate, melyik ág?

A zen bu kan kempo pedig általában hitvány egyesületeket jelent, de van kivétel.

aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De mondd el pl te milyen agat ajanlanal es akkor ugy nezek tovvabb dojokat
aug. 11. 21:46
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Karatét általánosságban nem ajánlanék, ha a sparring és a versenyzés a cél, de egyébként kyokushin és az ashihara itthon a két értékelhető ág egyedül, és a kyokushinnál is azért necces a kínálat.
aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ökölvívás.
aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mit ertesz az alatt h altalanossagban?nyilvan az a celom h nyerjek de azert a tenyleg a legfobb szempont h elvezzem es ezt a karatenal lattam de azert kerdeztem ezt a lerdest mert kivancsi voltam mas velemenyere tehat ha tudnal egy jo dojot itt heves megyeben/kozeleben azt nagyon megkoszonnem !
aug. 11. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!