Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik harcművésze...

Szerintetek melyik harcművészet/küzdősport illik hozzám?

Figyelt kérdés
Most szeretnék elkezdeni így ezt a műfajt is kipróbálni,eddig fociztam.Egy 178cm es 75kg srác vagyok aki nem túl hajlékony,a fociból kiindulva a lábam erősebb de a kezemmel úgymond ügyesebb vagyok inkáb úgy fogalmazok hogy kreatívabb.Inkább az álló bunyó az ütések és a rugások téma áll hozzám közelebb.Néha vannak ilyen pillanatok amikor addig hergelnek meddig úgy felidegesítem magam és akkor nme nagyon kegyelmezek meg.Ezzel a sportággal az a célom/céljaim hogy sok verseny legyen nyilván tudom ez az Eggyesülettől függ de legyen sok verseny mert azt szertném ha sok lehetőségem lenne a győzelemre.Előre is köszi a válszokat!!
aug. 11. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a küzdősport illik hozzád, amire van lehetőséged távolság és pénz tekintetében, illetve amelyiket szívesen űznéd hosszútávon.
aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt én értem,de én még nem tudom h milyen sportot szeretnék űzni ezen az ágon mert én egy olyan helyre nem megyek el ahova tudom hogy nincsenek meg a testi adottságaim és nem szeretnék csalódást okozni
aug. 11. 18:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, milyen sportágakra van lehetőséged a közelben, és hiába írjuk neked például az ashihara karatét, aminek a legközelebbi egyesülete tőled több száz kilométerre van. Hol laksz egyáltalán?

Amúgy ha nem olimpiai bajnok akarsz lenni, akkor értelmezhetetlen a testi adottságokon szorongani. Ha nincs valamilyen fizikai fogyatékosságod, akkor amatőr szinten minden küzdősporthoz rendben lesznek az adottságaid.

aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy 30-35 percre van tolem a legkozelebbi karate dojo,es koszonom a valaszt!
aug. 11. 19:03
 5/18 A kérdező kommentje:
Eger kornyeken lakom,Heves megye
aug. 11. 19:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi küzdősport lehetőség egy 35 kilométerre található karate dojo?
aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
30-35 perc
aug. 11. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
És minden más ennél csak messzebb van? Napi szinten fogsz csak emiatt több, mint egy órát utazni hetente többször?
aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ugyan abba a varosba jarok suliba mint ez a dojo,szoval ez nem problema.
aug. 11. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen karate stílust oktatnak abban a dojóban?
aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!